Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis 3 кг
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis 3 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Purina DRM Dermatosis - sucha karma dla psa 3kg PV43Purina DRM Dermatosis - sucha karma dla psa Purina DRM Dermatosis - produkt marki Purina. Producent szczyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plПоскаржитись | 119 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine DRM Dermatosis 3 kgPełnoporcjowa karma dietetyczna dla szczeniąt i psów dorosłych, do wspierania funkcji skóry w przypadku jej chorób i przy nadmiernym wypadaniu sierści z wysokim poziomem kwasu linolowego (LA) i sumy kwasu eikozapentaenow Fera.plПоскаржитись | 118 zł |
Purina PRO PLAN Veterinary Diet DRM Karma psa 3 kgPRO PLAN Veterinary Diets DRM Dermatosis Karma dla psów 3 kg Formuła karmy ze zwiększoną zawartością składników pokarmowych ukierunkowanych na skórę, z wysel... EmpikПоскаржитись | 127 zł |
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 303 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяне і рисове борошно, глютен, білок, буряк, жири, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis 3 кг | від 118 zł | 3 пропозиції | ||
Pro Plan Veterinary Diets Dermatosis 12 кг | від 271 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: маїс, рис, жири, глютен, жири, сироватка, білки, клітковина, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для собак з захворюваннями суглобів, в составе: курка, пшениця, рис, маїс, тунець, жири, білки, клас: суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: маїс, рис, білки, пшеницю, глютен, жири, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, яйця, вітаміни