Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 11 кг
Фото 9 |
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 11 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 11 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine HA Hypoallergenic 11Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla szczeniąt i dorosłych psów PURINA PPVD Canine HA do redukcji nietolerancji składników i s... щеkładników odżywczych z hydrolizowanym białkiem i wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 340 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine HA Hypoallergenic 11Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla szczeniąt i dorosłych psów PURINA PPVD Canine HA do redukcji nietolerancji składników i s... щеkładników odżywczych z hydrolizowanym białkiem i wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 340 zł |
PURINA PRO PLAN VET DIETS HA Hypoallergenic 11kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg)... щеBez soi Nie Bezglutenowe Nie Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Kukurydza Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Rasa psa Każda rasa Bez laktozy Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ograniczenie nietolerancji pokarmowej Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Bez konserwantów Tak Waga produktu 11 kg Bez cukru Nie Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej Popiół surowy 6% Białko 21% Włókna surowe 2% Zawartość tłuszczu 10,5% Szerokość 360mm Długość 560mm Wysokość 175mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 371 zł |
Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa 11kg PV511Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa - produkt marki Purina. Produce... щеnt szczyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plПоскаржитись | 349 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic - 2 x 11 kgPURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic to pełnoporcjowa, dietetyczna karma sucha, która została opracowana specja... щеlnie dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Zawiera tylko jeden rodzaj białka, które dodatkowo jest hydrolizowane, aby zapobiec reakcjom alergicznym. Służy temu również stosowanie specjalnie oczyszczonych źródeł węglowodanów. Hipoalergiczna karma dla psów charakteryzuje się zwiększoną zawartością kwasów tłuszczowych omega-3, które mogą wspierać naturalne procesy przeciwzapalne organizmu. Receptura jest wysoce strawna i dobrze tolerowana nawet przez psy z wrażliwym układem pokarmowym. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic jest odpowiednia dla psów w każdym wieku i jest dobrze akceptowana dzięki pysznemu smakowi. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji pokarmowych. Zwykłe hydrolizowane białko i oczyszczone węglowodany: aby zapobiec reakcjom alergicznym. Formuła monoproteinowa: odpowiednia dla diet wykluczających w celu zdiagnozowania alergii pokarmowych. Lekkostrawna: lekkostrawny skład, odpowiedni dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Z kwasami tłuszczowymi omega-3: dla wsparcia naturalnych procesów przeciwzapalnyc Zooplus.plПоскаржитись | 550 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 303 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 285 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяне і рисове борошно, глютен, білок, буряк, жири, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 3 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 156 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 264 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: білок птиці, ячмінь, кукурудза, горохове лушпиння, борошно, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 1 кг | від 64 zł | 5 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 3 кг | від 119 zł | 11 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 11 кг | від 265 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 385 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 316 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум