Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 3 кг
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenic 3 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenic dla szczeniąt i dorosłych psów do redukcji... щеnietolerancji składników z hydrolizowanym białkiem i wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 140 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenic 3 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenic dla szczeniąt i dorosłych psów do redukcji... щеnietolerancji składników z hydrolizowanym białkiem i wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 140 zł |
PURINA PRO PLAN VET DIETS HA Hypoallergenic 3kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęcia Pies R... щеasa psa Każda rasa Bez cukru Nie Bez konserwantów Tak Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Efekty zdrowotne Leczenie alergii Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ograniczenie nietolerancji pokarmowej Bezglutenowe Nie Bez laktozy Tak Smak karmy Kukurydza Bez soi Nie Waga produktu 3 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Forma dawkowania Stały Zawartość tłuszczu 10,5% Białko 21% Włókna surowe 2% Popiół surowy 6% Szerokość 270mm Długość 80mm Wysokość 420mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 165 zł |
Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa 3kg PV53Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa Purina HA Hypoallergenic - sucha karma dla psa - produkt marki Purina. Produce... щеnt szczyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plПоскаржитись | 129 zł |
PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic - 3 kgPURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic to pełnoporcjowa, dietetyczna karma sucha, która została opracowana specja... щеlnie dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Zawiera tylko jeden rodzaj białka, które dodatkowo jest hydrolizowane, aby zapobiec reakcjom alergicznym. Służy temu również stosowanie specjalnie oczyszczonych źródeł węglowodanów. Hipoalergiczna karma dla psów charakteryzuje się zwiększoną zawartością kwasów tłuszczowych omega-3, które mogą wspierać naturalne procesy przeciwzapalne organizmu. Receptura jest wysoce strawna i dobrze tolerowana nawet przez psy z wrażliwym układem pokarmowym. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic jest odpowiednia dla psów w każdym wieku i jest dobrze akceptowana dzięki pysznemu smakowi. PURINA PRO PLAN Veterinary Diets HA Hypoallergenic w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji pokarmowych. Zwykłe hydrolizowane białko i oczyszczone węglowodany: aby zapobiec reakcjom alergicznym. Formuła monoproteinowa: odpowiednia dla diet wykluczających w celu zdiagnozowania alergii pokarmowych. Lekkostrawna: lekkostrawny skład, odpowiedni dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Z kwasami tłuszczowymi omega-3: dla wsparcia naturalnych procesów przeciwzapalnyc Zooplus.plПоскаржитись | 122 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 303 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяне і рисове борошно, глютен, білок, буряк, жири, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 3 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 156 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 264 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: білок птиці, ячмінь, кукурудза, горохове лушпиння, борошно, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 1 кг | від 64 zł | 5 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 3 кг | від 119 zł | 10 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Hypoallergenic 11 кг | від 265 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 134 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для собак з захворюваннями суглобів, в составе: курка, пшениця, рис, маїс, тунець, жири, білки, клас: суперпреміум
від 111 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: маїс, рис, жири, глютен, жири, сироватка, білки, клітковина, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: маїс, рис, білки, пшеницю, глютен, жири, клас: суперпреміум