Корм для собак Trovet Dog DPD 3 кг
Trovet Dog DPD 3 kg 3 кг10 кг |
|
Поєднання качки та картоплі рідко викликає алергічну реакцію. Клітковина сприятливо впливає працювати травного тракту і сприяє швидшому відновленню кишкового епітелію.
Тривалість годування від 3 до 12 тижнів у разі порушення діяльності ШКТ та від 3 до 8 тижнів у разі харчової алергії, або харчової непереносимості. Після зникнення симптомів можна продовжити використання як щоденне харчування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog DPD 3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa TROVET DPD Intestinal, kaczka i ziemniakami, 3 kg | 104 zł |
Trovet Intestinal DPD - sucha karma dla psa 3kg TROV103 | 123 zł |
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD z kaczką - sucha karma dla psa - 3 kg | 119 zł |
Trovet DPD 3 kg ze świeżą kaczką, dla psów | 138 zł |
Trovet Intestinal DPD - 3 kg | 120 zł |
ще 5 пропозицій
Показання до застосування:
- порушення функції ШКТ
- діарея, коліт, ентерит
- харчова алергія
- харчова нестерпність
- цуценята (за винятком: див. протипоказання)
- гіперчутливість до білка качки
- печінкова енцефалопатія
- гіперліпідемія
- потреби в дієті з низьким вмістом білка та/або жиру
- цуценята великих та гігантських порід до 12 місяців
Модификації Trovet Dog DPD
Ціни на Trovet Dog DPD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog DPD 3 кг | від 81 zł | 11 пропозицій | ||
Trovet Dog DPD 10 кг | від 230 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →