Корм для собак Trovet Dog HPD 3 кг
Trovet Dog HPD 3 kg 3 кг10 кг |
|
Запобігає харчовій алергії та харчовій непереносимості у вигляді проблем зі шкірою та/або проблем із травленням (діарея, блювання).
Тривалість використання корму, що рекомендується, становить від 3 до 8 тижнів у разі харчової алергії або харчової непереносимості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog HPD 3 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TROVET TROVET Hypoallergenic Horse HPD dla psa konina 3 kg | 109 zł |
Trovet Hypoallergenic HPD z Koniną - sucha karma dla psa 3kg TROV33 | 120 zł |
TROVET TROVET Hypoallergenic HPD z koniną - sucha karma dla psa - 3 kg | 124 zł |
Trovet HPD Hypoallergenic - Horse 3kg | 125 zł |
TROVET Hypoallergenic Horse HPD dla psa konina 3 kg | 109 zł |
TROVET HPD Hypoallergenic - Horse (dla psa) 3kg | 118 zł |
Показання до застосування:
- харчова алергія
- харчова нестерпність
- щенята
- гіперчутливість до білка конини
- цуценята великих та гігантських порід до 12 місяців
Модификації Trovet Dog HPD
Ціни на Trovet Dog HPD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog HPD 3 кг | від 109 zł | 6 пропозицій | ||
Trovet Dog HPD 10 кг | від 242 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →