Корм для собак Trovet Dog VPD 3 кг
Trovet Dog VPD 3 kg 3 кг10 кг |
|
Поєднання оленини та картоплі рідко викликає алергічну реакцію. Картопля як джерело вуглеводів. Оптимальне співвідношення Омега-3 та Омега-6 жирних кислот зменшує запальні процеси та забезпечує здорову шкіру та вовну.
Тривалість використання, що рекомендується, становить від 3 до 8 тижнів у разі харчової алергії або харчової непереносимості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog VPD 3 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet Hypoallergenic VPD Venison pies - 3 kg 55976.6 | 127 zł |
Trovet VPD pies 3 kg | 138 zł |
TROVET TROVET Hypoallergenic Venison VPD, 3kg - sucha karma dla psów dzicz | 109 zł |
Trovet Hypoallergenic VPD z Dziczyzną - sucha karma dla psa 3kg TROV63 | 122 zł |
TROVET Hypoallergenic VPD z dziczyzną - sucha karma dla psa - 3 kg | 119 zł |
TROVET Hypoallergenic Venison VPD dla psa dziczyzna 3 kg | 109 zł |
TROVET VPD Hypoallergenic - Venison (dla psa) 3kg | 110 zł |
Показання до застосування:
- харчова алергія
- харчова нестерпність
- гіперчутливість до білка оленини
- щенята
Модификації Trovet Dog VPD
Ціни на Trovet Dog VPD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog VPD 3 кг | від 109 zł | 7 пропозицій | ||
Trovet Dog VPD 10 кг | від 235 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →