Корм для собак Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 кг
Закрити
Шапка
Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Applaws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Applaws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Applaws Natural Complete Dry Dog Food 75 kg Large Breed Puppy Chicken 910275% darmowego kurczaka, 25% ekstraktów roślinnych i naturalnych.
Kompletne, hipoalergiczne i zrównoważone recipe promoting a... щеhealthy weight
Specjalnie opracowany w celu pomocy fizycznemu rozwojowi lalek o dużych rasach.
Produkt nie zawiera ziaren dla łatwiejszego trawienia i łagodzenia alergii związanych z ziarnem.
Zawiera naturalne pre-biotyki i probiotyki
Zrównoważone, możliwe do recyklingu opakowania, nasze metalowe puszki i kartonowe opakowania mogą być w pełni poddane recyklingowi Amazon.plПоскаржитись | 181 zł |
Applaws APPLAWS Large puppy z kurczakiem 7,5 kg - sucha karma dla szczeniąAPPLAWS Large puppy z kurczakiem 7,5 kg - sucha karma dla szczeniąt ras dużych, 7,5kg Max&mrau.plПоскаржитись | 149 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 2 x 7,5 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrz... щеebuje pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
APPLAWS Large Breed Puppy Chicken bezzbożowa karma dla szczeniąt ras dużycSucha, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych.
Receptu Fera.plПоскаржитись | 149 zł |
Applaws, karma dla psów, Puppy Large Breed, 7,5kg.Karma sucha dla psa Applaws Puppy Large Breed 7,5kg Applaws Puppy Large Breed karma sucha dla szczeniąt dużych ras. Applaws P... щеuppy Large Breed to specjalnie p... EmpikПоскаржитись | 167 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 7,5 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrz... щеebuje pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 112 zł |
Модификації Applaws Puppy Large Breed Chicken
Ціни на Applaws Puppy Large Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Puppy Large Breed Chicken 2 кг | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 кг | від 112 zł | 6 пропозицій | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 кг | від 211 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум