Корм для собак Applaws Adult Large Breed Chicken 15 кг
Закрити
Шапка
Applaws Adult Large Breed Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Applaws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Applaws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Applaws Adult Large Breed Chicken 15 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Applaws APPLAWS Large Breed 15 kg Chicken sucha karma dla dorosłych psów rAPPLAWS Large Breed 15 kg Chicken sucha karma dla dorosłych psów ras dużych kurczak Max&mrau.plПоскаржитись | 388 zł |
Applaws Adult Large Breed, kurczak - 2 x 15 kgApplaws Adult z kurczakiem to doskonale zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów dużych ras. Psy są z natury mięsożercami,... щеwięc bardzo dobrze trawią białka zwierzęce. Sucha karma Applaws Adult ma zatem bardzo wysoką zawartość mięsa wynoszącą 75% i zawiera dużo świeżych owoców, warzyw i ziół. Zboża nie zostały w ogóle dodane. Do produkcji tej zbilansowanej i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 524 zł |
APPLAWS Large Breed Chicken sucha karma dla dorosłych psów ras dużych z kuBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras dużych.
Receptu Fera.plПоскаржитись | 388 zł |
Dwupak Applaws - Adult Large Breed, kurczak, 2 x 15 kgApplaws sucha karma dla psa jest pierwszą na świecie karmą zawierającą 75% hipoalergiczneg Zooplus.plПоскаржитись | 524 zł |
Applaws Adult Large Breed, kurczak - 15 kgApplaws Adult z kurczakiem to doskonale zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów dużych ras. Psy są z natury mięsożercami,... щеwięc bardzo dobrze trawią białka zwierzęce. Sucha karma Applaws Adult ma zatem bardzo wysoką zawartość mięsa wynoszącą 75% i zawiera dużo świeżych owoców, warzyw i ziół. Zboża nie zostały w ogóle dodane. Do produkcji tej zbilansowanej i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 265 zł |
Модификації Applaws Adult Large Breed Chicken
Ціни на Applaws Adult Large Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Adult Large Breed Chicken 2 кг | від 53 zł | 4 пропозиції | ||
Applaws Adult Large Breed Chicken 7.5 кг | від 159 zł | 3 пропозиції | ||
Applaws Adult Large Breed Chicken 15 кг | від 265 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: білок птиці, рис, борошно, жири, глютен, клітковина, мінерали, жир, олія, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 365 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня 15%, рис 15%, жири, білки, кукурудза, клас: преміум
від 471 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, для суглобів, захист серцево-судинної системи, в составе: дегидр. і свіже м'ясо качки та індички, картопля, жир, шпинат, клас: холістик
від 471 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, для суглобів, захист серцево-судинної системи, в составе: дегидр. і свіже м'ясо кролика, індички, картопля, жир, шпинат, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум