Корм для собак Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 кг
Закрити
Шапка
Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Applaws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Applaws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Applaws APPLAWS Karma Sucha dla szczeniąt ras dużych z kurczakiem, 15 kg | 280 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 2 x 15 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrzebuje pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 416 zł |
APPLAWS Large Breed Puppy Chicken bezzbożowa sucha karma dla szczeniąt rasSucha, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych.Receptur Fera.plПоскаржитись | 280 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 15 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrzebuje pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 211 zł |
Модификації Applaws Puppy Large Breed Chicken
Ціни на Applaws Puppy Large Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Puppy Large Breed Chicken 2 кг | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 кг | від 112 zł | 7 пропозицій | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 кг | від 211 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 292 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, пшениця, кукурудзяна клейковина, білки домашньої птиці, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, качка, картопля, клас: преміум