Корм для собак Trovet Dog OHD 12.5 кг
Trovet Dog OHD 12.5 kg 2.5 кг12.5 кг |
|
Рекомендована тривалість використання становить 2 місяці у разі дерматитів та випадання вовни, до 6 місяців при хронічній серцевій недостатності, від 3 до 8 тижнів у разі харчової алергії або харчової непереносимості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog OHD 12.5 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet, karma dla psów, OHD Regulator dla psa, 12,5 kg | 300 zł |
Trovet Regulator OHD - sucha karma dla psa 12,5kg TROV1112 | 342 zł |
TROVET TROVET Regulator OHD dla psa 12,5 kg - sucha karma dla psów ze scho | 294 zł |
TROVET Regulator OHD dla psa 12,5 kg | 294 zł |
Trovet OHD Regulator dla psa 12,5kg | 328 zł |
Trovet OHD Regulator (dla psa) 12,5kg | Darmowa dostawa | 321 zł |
Trovet OHD Regulator dla psa 12,5kg | 343 zł |
Показання до застосування:
- харчова алергія, харчова непереносимість, атопія
- запальні захворювання (дерматити, ентерити, коліт)
- серцева недостатність
- щенята
- не має особливих протипоказань
Модификації Trovet Dog OHD
Ціни на Trovet Dog OHD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog OHD 2.5 кг | від 96 zł | 5 пропозицій | ||
Trovet Dog OHD 12.5 кг | від 294 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →