Корм для собак Brit Premium Adult S 1 кг
Brit Premium Adult S 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult S 1 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów małych ras z kurczakiem BRIT PREMIUM BY NATURE Adult | 29 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 1 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. Electro.plПоскаржитись | 19 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 1 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia.... Avans.plПоскаржитись | 19 zł |
BRIT Premium by Nature ADULT S 1kgSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Bez laktozy Tak Waga produktu 1 kg Smak karmy Kurczak Specy... щеficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez cukru Brak danych Forma dawkowania Stały Rasa psa Wszystkie rasy małych psów Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bezglutenowe Nie Wielkość psa Małe (2-10 kg) Rodzaj zwierzęcia Pies Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Bez soi Tak Bez konserwantów Tak Brak sztucznych barwników Tak Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 7,2% Włókna surowe 2,5% Białko 28% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 230mm Długość 195mm Wysokość 80mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 48 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 1 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 18 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 12 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 28% курка, 17% яловичина, печінка, 2% борошно, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 58%, курячий бульйон 35,5%, куряче серце 4%, мінерали, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult S
Ціни на Brit Premium Adult S |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult S 1 кг | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Premium Adult S 3 кг | від 35 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Premium Adult S 8 кг | від 79 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 25 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: білок птиці, куряче м'ясо, рис, кукурудза, жир, буряковий жом, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, лосось, овочі, рис, фрукти, водорості, мінерали, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.82 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: білок курки, пшениця, кукурудза, жир, яловичий білок, буряковий жом, клас: економ
від 25 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, для серця, в составе: курка 20%, рис 15%, злаки, жири, буряк, білки, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, ячмінь, сорго, пшениця, курка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: птиця, ячмінь, пшениця, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум