Корм для собак Brit Hepatic 2 кг
Brit Hepatic 2 kg 2 кг12 кг |
|
Дієтичний повнораціонний сухий корм для собак з низьким вмістом міді і білка для підтримки функції печінки при печінковій недостатності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Hepatic 2 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Brit Grain-free Veterinary Diet Hepatic - sucha karma dla psów z niew | 84 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Hepatic 2 kgWeterynaryjna, bezzbożowa karma dla psów dorosłych z niewydolnością wątroby.Pełnopo Fera.plПоскаржитись | 77 zł |
Brit gf veterinary diets dog Hepatic 2kgEgg & Pea Kompletna i zbilansowana karma dietetyczna dla psów z niewydolnością wątroby. Poprawa pracy wątroby przy przewlekłej niewydolności wątroby. Wskazan... EmpikПоскаржитись | 83 zł |
Серія Brit Veterinary Diet
від 76 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 341 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 319 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 323 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
від 98 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 171 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 239 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: жовтий горошок, оселедець, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
Показання:
- печінкова недостатність
- портосистемний шунт (ППП)
- печінкова енцефалопатія
- одужання після інтоксикації
- схильність порід до хвороби Вільсона
- щенята
- вагітні та годуючі собаки
Модификації Brit Hepatic
Ціни на Brit Hepatic |
---|---|---|---|---|
Brit Hepatic 2 кг | від 77 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Hepatic 12 кг | від 323 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 106 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: крохмаль, білок лосося, курячий жир, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для печінки, в составе: кукурудза, борошно, рис, глютен, печінка птиці, м'якоть буряків, дріжджі, жир, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум