Корм для собак Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 kg | 70 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 kg | 52 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic Moderate Calorie 1,5 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC MODERATE CALORIE karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, opracowana w celu obniże... щеnia nietolerancji składników i substancji odżywczych. Zawiera hydrolizowane białko i wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 52 zł |
Karma dla psa, Royal Canin, Vet Hypoallergenic Moderate Cal, 1,5kgBez cukru: Brak danych Forma dawkowania: Stały Bez laktozy: Tak Bez soi: Nie Wiek zwierzęcia: Dorosły Bez konserwantów: Tak E... щеfekty zdrowotne: delikatny układ... EmpikПоскаржитись | 68 zł |
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, свиняча печінка печінка птиці, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 13 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для зубів, для нирок, для суглобів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, жири, глютен, рис, білок, жир, клітковина, клас: суперпреміум
від 338 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
ласощі, 0.09 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: гліцерин, вода, борошно, олія, клас: суперпреміум
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie
Ціни на Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 1.5 кг | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 7.5 кг | від 237 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 14 кг | від 347 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум