Корм для собак Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g (103 100405)
Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g |
|
Ласощі з ягням для собак з чутливим травленням. Містить журавлину-натуральне джерело антиоксидантів для сильного імунітету.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove Crunchy Lamb with Cranberries 200g | 26 zł |
Przekąska z żurawiną CARNILOVE Snack Crunch Lamb&Cranberries, 200 g | 11 zł |
Carnilove Carnilove Przysmak dla wrażliwych psów crunchy snack jagnięcina | 17 zł |
Carnilove Pies 200g Snack Crunch Lamb&Cranberies | 16 zł |
Carnilove Chrupiące przysmaki dla psów z jagnięciną i żurawiną - 200 g | 12 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →