Karm dla psów Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g (103 100405)
Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g |
|
Przysmak jagnięcy dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Zawiera żurawinę, naturalne źródło przeciwutleniaczy dla silnej odporności.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Crunchy Snack Lamb with Cranberries 200 g
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Dog Snack Fresh Crunchy Jagnięcina 200g | 12 zł |
Carnilove Carnilove Przysmak dla wrażliwych psów crunchy snack jagnięcina | 17 zł |
Carnilove Pies 200g Snack Crunch Lamb&Cranberies | 16 zł |
Carnilove Przysmak Dog Snack Fresh Crunchy Lamb+Cranberries 200g | 22 zł |
Carnilove CARNILOVE dog LAMB/cranberries - 200g | 13 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →