Karm dla psów Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g (103 100408)
Zdjęcia 5 |
Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g |
|
Przysmak z łososia dla psów wszystkich ras. Zawiera jagody, naturalne źródło przeciwutleniaczy, które poprawiają pracę mózgu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Crunchy Salmon with Blueberries 200g | 25 zł |
CARNILOVE Fresh Crunchy Łosoś z borówkami - przysmak dla psa - 200 g | 14 zł |
Carnilove Carnilove Dog przysmak dla psa crunchy łosoś z jagodami 200 g | 17 zł |
Carnilove Pies 200g Snack Crunch Salmon&Blueberri | 16 zł |
Carnilove Dog Przysmak Crunchy ŁOSOŚ Z JAGODAMI 200g DARMOWA DOSTAWA + 3CA | 13 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →