Корм для собак Carnilove True Fresh Fish 11.4 кг (100 171547)
Фото 3 |
Carnilove True Fresh Fish 11.4 kg |
|
Рецептура містить високу частку риби з Північного моря, а також прісноводну рибу з південночеських ставків. Нут є джерелом рослинного білка і мінералів, необхідних для здорового обміну речовин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Fish 11.4 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARNILOVE CANINE ADULT TRUE FRESH PESCADO 114 kg 546015 | 313 zł |
Carnilove CARNILOVE True Fresh Fish karma z rybą dla psa 11,4 kg | 230 zł |
Carnilove True Fresh Fish - sucha karma dla psa 11,4kg CAR1211Carnilove True Fresh Fish - Ryba - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Pra... щеha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 330 zł |
Carnilove True Fresh Adult, ryby - 2 x 11,4 kgŚwieża ryba to prawdziwy przysmak! Karma Carnilove True Fresh Adult dla psów jest w dużej mierze przygotowana ze świeżych ryb... щеi dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wysokiej jakości białka, które daje jego mięśniom energię potrzebną do aktywnego życia! Dodatek warzywny w postaci ciecierzycy zapewnia doskonałe uzupełnienie białka, a także zawiera wiele ważnych minerałów! Karma Carnilove True Fresh Adult zawiera również owoce - jest wzbogacona o porcję jabłek, które zawierają niezwykłą ilość błonnika pokarmowego! Nawiasem mówiąc, składniki tej karmy są wybierane ze szczególną starannością i jest całkowicie wolna od zbóż i ziemniaków - dla doskonałej strawności! Carnilove True Fresh Adult w skrócie: Smaczna pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Z dużą ilością świeżych ryb: z Morza Północnego i ryb słodkowodnych, zapewniających doskonałe zaopatrzenie mięśni w białko i pierwszorzędny smak. Ciecierzyca: naturalne źródło białka roślinnego i minerałów. Dobra strawność: bez zbóż i ziemniaków. Jabłko: doskonałe źródło korzystnego błonnika wspomagającego trawienie. Skorupki jaj: naturalne źródło wapnia niezbędnego do utrzymania zdrowych kości. Inne suplementy ziołowe: zawiera korzeń imbiru, żurawinę i cykorię. Wybrane składniki: bez mączki zwierzęcej. Zooplus.plПоскаржитись | 458 zł |
Carnilove CARNILOVE pies TRUE FRESH dorosły FISH - 11,4kg11,4 kg - EXPIRACE 08.01.2023
Carn Petkarma.plПоскаржитись | 329 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Carnilove True Fresh
від 228 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 49 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 293 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, гречка, яблука, сочевиця, клас: холістик
від 82 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 270 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 53 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 27 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: кролик, гарбуз, горохове волокно, суміш токоферолів, ароматизатори
від 24 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: качка, вишня, ожина, малина, чорниця, смородина, ароматизатори
Модификації Carnilove True Fresh Fish
Ціни на Carnilove True Fresh Fish |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Fish 1.4 кг | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 4 кг | від 135 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 11.4 кг | від 230 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 290 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо 41%, картопляне борошно, білок птиці 12%, цісарка 10%, клас: холістик
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 60%, подорожник, білки, горох, цикорій, клас: холістик
від 228 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 252 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 260 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 278 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, коричневий рис, риба, пюре з овочів, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик