Корм для собак Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g (103 100408)
Фото 5 |
Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g |
|
Ласощі з лососем для собак всіх порід. Містить чорницю, натуральний джерело антиоксидантів поліпшує роботу головного мозку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove Crunchy Salmon with Blueberries 200g | 25 zł |
CARNILOVE Fresh Crunchy Łosoś z borówkami - przysmak dla psa - 200 g | 14 zł |
Carnilove CARNILOVE dog SALMON/blueberries - 200g | 13 zł |
Carnilove Carnilove Dog przysmak dla psa crunchy łosoś z jagodami 200 g | 17 zł |
Carnilove Pies 200g Snack Crunch Salmon&Blueberri | 16 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →