Корм для собак Carnilove Adult Duck/Pheasant 12 кг
Фото 4 |
Carnilove Adult Duck/Pheasant 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Duck/Pheasant 12 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Carnilove Duck & Pheasant Kaczka Bażant Bezzbożowa Adult Dogs 12 kg B | 247 zł |
Carnilove Carnilove Duck & Pheasant For Adult 12 kg - sucha karma dla doroCarnilove Duck & Pheasant For Adult 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów kaczka bażant 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 207 zł |
Carnilove Duck & Pheasant - sucha karma dla psa 12kg CAR712Carnilove Duck & Pheasant - Kaczka i Bażant - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną prz... щеez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 230 zł |
Carnilove Adult Duck and Pheasant, kaczka i bażant - 12 kgPsy uwielbiają mięso! Układ trawienny, tak jak u ich przodków, wilków, dostosowany jest do trawienia dużych ilości białka zwi... щеerzęcego oraz owoców leśnych, warzyw i ziół. Carnilove Adult Duck and Pheasant zawiera 35% kaczki i 22% bażanta. Receptura uzupełniona o jabłka, groch, marchew i różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, zapewnia wszystkie substancje odżywcze niezbędne do tego, aby pies zachował zdrowie. Karma nie zawiera zbóż i ziemniaków, jest wyjątkowo dobrze przyswajalna i nadaje się dla szczeniąt cierpiących na problemy trawienne i alergie. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych karma została wzbogacona o szereg składników sprzyjających dobremu samopoczuciu psa. Glukozamina ze skorupiaków oraz chondroityna wzmacniają stawy i sprzyjają poprawie mobilność. Żurawina, borówki i maliny są źródłem witamin i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 212 zł |
CARNILOVE Adult kaczka i bażant 12 kgPełnoporcjowa i bezzbożowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras.
Zbilansowa Fera.plПоскаржитись | 210 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Carnilove Adult Duck/Pheasant
Ціни на Carnilove Adult Duck/Pheasant |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Duck/Pheasant 1.5 кг | від 36 zł | 12 пропозицій | ||
Carnilove Adult Duck/Pheasant 4 кг | від 95 zł | 1 пропозиція | ||
Carnilove Adult Duck/Pheasant 12 кг | від 207 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 228 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно оленя 28%, борошно кабана 22%, горох 20%, качка, жир, яблука, клас: холістик
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик
від 196 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 226 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 85% риба, крохмаль, хрящ, яйця, гарбуз, груша, ананас, чебрець, коріандр, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка 60%, білки, горох, подорожник, цикорій, клас: холістик
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: лосось 35%, курка 24%, горох, картопля, жир, квасоля, фрукти, клас: холістик
від 218 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно лосося 25%, філе лосося 25%, горох 20%, оселедець, жир, яблука, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 60%, подорожник, білки, горох, цикорій, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: рис 31%, кукурудза 27%, борошно з курки, курка 5%, рибне борошно, жири, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум