Корм для собак Carnilove True Fresh Fish 1.4 кг
Фото 3 |
Carnilove True Fresh Fish 1.4 kg |
|
Рецептура містить високу частку риби з Північного моря, а також прісноводну рибу з південночеських ставків. Нут є джерелом рослинного білка і мінералів, необхідних для здорового обміну речовин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Fish 1.4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove True Fresh Fish karma sucha dla psa 1,4kgCarnilove True Fresh Fish karma sucha dla psa 1,4kg Kompletny posiłek w postaci karmy suchej na bazie świeżych ryb (60%) dla dorosłych psów wszystkich ras. R... EmpikПоскаржитись | 61 zł |
Carnilove True Fresh Fish - sucha karma dla psa 1,4kg CAR121Carnilove True Fresh Fish - Ryba - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjo... щеnowanych mięs zwierząt, tak jak Carnilove True Fresh Fish , która opiera się o mięso ryb. Karmy zapewniają doskonałą kondycje fizyczną, a także wsparcie układu pokarmowego. Jest to możliwe dzięki wzbogaceniu mięsa w karmie o zioła i owoce leśne, które są źródłem protein, witamin i naturalnych przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 59 zł |
CARNILOVE True Fresh Fish karma z rybą dla psa 1,4 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa karma z rybą dla dorosłych psów.
Formuła karmy nie zawiera ziemniaków, ani innych wypełniaczy. Oparta jest na świeżej rybie, dodatkami są owoce i warzywa. Zioła regulują trawienie i poprawiają apetyt psa. Olej z łososia dba o piękną sierść psa, wzmacnia układ nerwowy i odpornościowy. Glukozamina i chondroityna wzmacniają s... щеtawy.
Lekkostaw Fera.plПоскаржитись | 61 zł |
Carnilove CARNILOVE pies TRUE FRESH dorosły FISH - 1,4kg11,4 kg - EXPIRACE 08.01.2023
Carn Petkarma.plПоскаржитись | 59 zł |
Серія Carnilove True Fresh
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 209 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 133 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 142 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 118 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 51 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 29 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: кролик, гарбуз, горохове волокно, суміш токоферолів, ароматизатори
від 49 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 27 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: качка, вишня, ожина, малина, чорниця, смородина, ароматизатори
від 211 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 146 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
Модификації Carnilove True Fresh Fish
Ціни на Carnilove True Fresh Fish |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Fish 1.4 кг | від 59 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 4 кг | від 140 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 11.4 кг | від 209 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 51 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 57 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 60%, подорожник, білки, горох, цикорій, клас: холістик
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 33 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка 60%, білки, горох, подорожник, цикорій, клас: холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 38 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно оленя 28%, борошно кабана 22%, горох 20%, качка, жир, яблука, клас: холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіжа дичина, м'ясо риби, ягнятина, печінка, оселедець, рис, жир, клас: холістик
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, качка, скумбрія, ставрида, сардина, яйця, морква, клас: холістик
від 38 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно лосося 25%, філе лосося 25%, горох 20%, оселедець, жир, яблука, клас: холістик