Корм для собак Carnilove True Fresh Beef 11.4 кг
Фото 3 |
Carnilove True Fresh Beef 11.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Beef 11.4 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove True Fresh Beef - sucha karma dla psa 11,4kg CAR1111Carnilove True Fresh Beef - Wołowina - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vaf... щеo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 330 zł |
Carnilove True Fresh Adult, wołowina - 2 x 11,4 kgCarnilove True Fresh Adult to sucha karma dla psów, zawierająca szczególnie wysoką zawartością świeżego mięsa. Nie tylko rozp... щеieszcza Twojego pupila pysznym smakiem, ale także dostarcza mu wszystkich ważnych składników odżywczych. Dodatek warzywny obejmuje smaczny groszek i bogatą w błonnik dynię, która wspomaga optymalne trawienie psa. Karma Carnilove True Fresh Adult nie zawiera ziemniaków i zbóż, dzięki czemu nawet wrażliwe psy mogą cieszyć się jej smakiem. Karma zawiera również skorupki jaj jako naturalne źródło cennego wapnia. Carnilove True Fresh Adult w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Dobra strawność: bez zbóż i ziemniaków. Dużo świeżego mięsa: 60% świeżej wołowiny, dla doskonałej podaży białka, bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, wspaniały smak. Dynia: wysokiej jakości źródło błonnika, które może poprawić trawienie. Skorupki jaj: źródło naturalnego wapnia, potrzebnego do utrzymania zdrowych kości. Rokitnik i rozmaryn: bogate w przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 443 zł |
CARNILOVE True Fresh Beef karma z wołowiną dla psa 11,4 kg + 1,4 kg karmaBezzbożowa i pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.Receptura oparta jest na wołowinie, dodatkami są warzywa i owoce. Do prod... щеukcji karmy nie zostały użyte ziemniaki, ani ciężkostrawne zboża. Wysokiej jakości produkty zapewniają wysoką strawność. Karma może być podawana psom z wrażliwym układem pokarmowym.Doda Fera.plПоскаржитись | 228 zł |
Carnilove CARNILOVE True Fresh Beef karma z wołowiną dla psa 11,4 kg | 223 zł |
Carnilove CARNILOVE pies TRUE FRESH dorosły BEEF - 11,4kgCarnilove True Fresh - Świeża wołowina z groszkiem i dynią
Wzbogacon Petkarma.plПоскаржитись | 329 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Carnilove True Fresh
від 293 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, гречка, яблука, сочевиця, клас: холістик
від 49 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 270 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, клас: холістик
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 248 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 53 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 29 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: кролик, гарбуз, горохове волокно, суміш токоферолів, ароматизатори
від 24 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: качка, вишня, ожина, малина, чорниця, смородина, ароматизатори
Модификації Carnilove True Fresh Beef
Ціни на Carnilove True Fresh Beef |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Beef 1.4 кг | від 53 zł | 9 пропозицій | ||
Carnilove True Fresh Beef 4 кг | від 130 zł | 6 пропозицій | ||
Carnilove True Fresh Beef 11.4 кг | від 223 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо 41%, картопляне борошно, білок птиці 12%, цісарка 10%, клас: холістик
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 60%, подорожник, білки, горох, цикорій, клас: холістик
від 272 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 248 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 315 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, клас: холістик