Корм для собак Carnilove True Fresh Fish 4 кг
Фото 3 |
Carnilove True Fresh Fish 4 kg |
|
Рецептура містить високу частку риби з Північного моря, а також прісноводну рибу з південночеських ставків. Нут є джерелом рослинного білка і мінералів, необхідних для здорового обміну речовин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Fish 4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove CARNILOVE True Fresh Fish karma z rybą dla psa 4 kg | 135 zł |
Carnilove True Fresh Fish - sucha karma dla psa 4kg CAR124Carnilove True Fresh Fish - Ryba - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjo... щеnowanych mięs zwierząt, tak jak Carnilove True Fresh Fish , która opiera się o mięso ryb. Karmy zapewniają doskonałą kondycje fizyczną, a także wsparcie układu pokarmowego. Jest to możliwe dzięki wzbogaceniu mięsa w karmie o zioła i owoce leśne, które są źródłem protein, witamin i naturalnych przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 150 zł |
CARNILOVE True Fresh Fish karma z rybą dla psa 4 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa karma z rybą dla dorosłych psów.Formuła karmy nie zawiera ziemniaków, ani innych wypełniaczy. Oparta jest na świeżej rybie, dodatkami są owoce i warzywa. Zioła regulują trawienie i poprawiają apetyt psa. Olej z łososia dba o piękną sierść psa, wzmacnia układ nerwowy i odpornościowy. Glukozamina i chondroityna wzmacniają st... щеawy.Lekkostawna formuła pozwala na podawanie karmy również psom z wrażliwym układem pokarmowym.Najw Fera.plПоскаржитись | 135 zł |
Carnilove True Fresh Fish karma sucha dla psa 4kgCarnilove True Fresh Fish karma sucha dla psa 4kg Kompletny posiłek w postaci karmy suchej na bazie świeżych ryb (60%) dla dorosłych psów wszystkich ras. Rec... EmpikПоскаржитись | 147 zł |
Серія Carnilove True Fresh
від 270 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, клас: холістик
від 49 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 53 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 27 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: кролик, гарбуз, горохове волокно, суміш токоферолів, ароматизатори
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 24 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: качка, вишня, ожина, малина, чорниця, смородина, ароматизатори
від 228 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
Модификації Carnilove True Fresh Fish
Ціни на Carnilove True Fresh Fish |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Fish 1.4 кг | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 4 кг | від 135 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Fish 11.4 кг | від 230 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 121 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, комахи, олія, дріжджі, білок, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, злакові, сушені овочі, олія, вітаміни, провітаміни, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, м'ясо індички, яловичий білок, амарант, боби, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, сушені овочі, вітаміни, провітаміни, клас: суперпреміум