Корм для собак Carnilove True Fresh Turkey 11.4 кг
Фото 3 |
Carnilove True Fresh Turkey 11.4 kg |
|
Додана червона сочевиця-відмінне джерело мінералів і клітковини. Спіруліна багата мінералами і амінокислотами, які відіграють важливу роль в обміні речовин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Turkey 11.4 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARNILOVE Canine True Fresh PAVO dla dorosłych 114 kg 545971 | 319 zł |
Carnilove True Fresh Turkey - sucha karma dla psa 11,4kg CAR1311Carnilove True Fresh Turkey - Indyk - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo... щеPraha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 330 zł |
Carnilove True Fresh Adult, indyk - 11,4 kgKarma Carnilove True Fresh Adult składa się głównie ze świeżego mięsa z indyka, które zapewnia czworonożnemu przyjacielowi wy... щеsokiej jakości białko - dzięki czemu ma on wystarczająco dużo siły na co dzień! Ten pyszny smak jest doprawiony czerwoną soczewicą, która dostarcza minerałów i błonnika. Aby dodać trochę cennych kwasów tłuszczowych omega-3 do palety żywieniowej, Carnilove True Fresh Adult została również uzupełniona rzęsą wodną, która zawiera wysokiej jakości białka roślinne. A ponadto wspaniałe trio w postaci spiruliny, jagód i tymianku spowoduje, że Twój pupil wprost zakocha się w swoim jedzeniu! Nawiasem mówiąc, wszystkie surowce zostały wybrane bardzo starannie, a zboża i ziemniaki zostały całkowicie pominięte dla lekkostrawności Zooplus.plПоскаржитись | 250 zł |
Carnilove Carnilove True Fresh Adult Dogs Turkey 11,4kg | 302 zł |
CARNILOVE True Fresh Turkey karma z indykiem dla psa 11,4 kgBezzbożowa i pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
Świeże mięso indyka stanowi 60% całości, reszta to owoce, zioła i warzyw... щеa, będące naturalnym źródłem witamin i minerałów. Kompozcyja stworza z myślą o potrzebach psów, jest dobrze przyswajalna i nie powoduje zaburzeń i problemów trawiennych. Indyk dostarcza wysokiej jakości białka.Dodatkie Fera.plПоскаржитись | 252 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Carnilove True Fresh
від 293 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, гречка, яблука, сочевиця, клас: холістик
від 49 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 270 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, клас: холістик
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 248 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 16 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 59 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 53 zł
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 26 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 29 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: кролик, гарбуз, горохове волокно, суміш токоферолів, ароматизатори
від 24 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: качка, вишня, ожина, малина, чорниця, смородина, ароматизатори
Модификації Carnilove True Fresh Turkey
Ціни на Carnilove True Fresh Turkey |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Turkey 1.4 кг | від 59 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Turkey 4 кг | від 119 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove True Fresh Turkey 11.4 кг | від 248 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо 41%, картопляне борошно, білок птиці 12%, цісарка 10%, клас: холістик
від 223 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 60%, подорожник, білки, горох, цикорій, клас: холістик
від 272 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 315 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: форель 35%, качка 25%, картоплю, жир, квасоля, горох, фрукти, клас: холістик
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик