Корм для собак Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 kg 1.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove Canine Adult Fresh Kurczak Królik Joints 12Kg 12000 g TP-8595602Carnilove Canine Adult Fresh Kurczak Królik Wspólniki 12kg
Najlepsze produkty dla Twojego zwierzaka.
To, że twój zwierzak r... щеośnie zdrowo i silnie, nigdy nie było łatwiejsze. Amazon.plПоскаржитись | 335 zł |
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit – sucha karma dla psa 12kg CAR912Carnilove Fresh Chicken & Rabbit - Kurczak, Królik i Kaczka - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką kar... щеm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 290 zł |
Carnilove Carnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 12 kg - sucha karma dCarnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów kurczak królik 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 252 zł |
Carnilove Dog Fresh Chicken & Rabbit Adult - kurczak i królik 12kg | 318 zł |
CARNILOVE Adult fresh kurczak i królik 12 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Linia Fresh oparta jest na świeżym mięsie. W karmie... ще40% receptury stanowi świeży kurczak, a następnie suszony królik oraz kaczka. Trzy główne rodzaje mięsa zapewniają różnorodność i dobrą przyswajalność wszystkich składników odżywczych i budulcowych. Takie połączenie jest również bardzo smakowite dla psów.
Karmy Carnilove komponowane są z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych psów. Zawierają głównie mięso, a nie zboża czy zbędne dodatki. Pozostałymi składnikami są warzywa, owoce leśne, a także zioła.Juka Schidigera, nasiona psyllium, cykoria oraz len regulują trawienie i działają osłaniająco na przewód pokarmowy. Olej z łososia jest źródłem łatwo przyswajalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i -6, dzięki czemu poprawia wygląd skóry i sierści, nawilża i wygładza. Algi są bogate w minerały i witaminy, dopełniają całą mieszankę. Zboża w karmie zostały zastąpione głównie żółtym groszkiem. Brak ziemniaków zmniejsza ilość węglowodanów.Du Fera.plПоскаржитись | 252 zł |
Karma sucha dla psa CARNILOVE Dog Fresh Chicken & Rabbit Adult, kurczak iCarnilove Fresh Chicken & Rabbit Adult - kurczak i królik Bez zbóż, bez ziemniaków. Formuła dla psów dorosłych wszystkich ras... щеze świeżym mięsem Skład: Świeży... EmpikПоскаржитись | 596 zł |
Серія Carnilove Fresh
від 154 zł
сухий корм, 6 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 153 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 260 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 252 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 155 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
Модификації Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit
Ціни на Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 кг | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 кг | від 252 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 250 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: лосось 35%, курка 24%, горох, картопля, жир, квасоля, фрукти, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: форель 35%, качка 25%, картоплю, жир, квасоля, горох, фрукти, клас: холістик
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: індичка 35%, оленина 14%, горох, картопля, жир, фрукти, курка, риба, клас: холістик
від 196 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, індичка, білок, амарант, боби, нут, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: свинина, пластівці, білок, крохмаль, горох, жир, лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 41.5%, пластівці картопляні 20%, горох, яблука 1%, клас: преміум
від 254 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно з личинок комах, жир, дріжджі, карбонат кальцію, клас: суперпреміум