Корм для кішок Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 6 kg
Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 6 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove FRE Carp & Trout Sterilize odwodniona karma dla kotów 6 kg 6000Rica dieta
Świeże składniki pochodzenia zwierzęcego
Pysznie pyszne dla najbardziej wybrednych kotów Amazon.plПоскаржитись | 197 zł |
Carnilove Fresh Carp & Trout Sterilised - sucha karma dla kota 6 kg CARK15Carnilove Fresh Carp & Trout Sterilised - Karp, Pstrąg, Łosoś - karma sucha dla kotów po sterylizacji Carnilove jest czeską... щеmarką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych kotów i psów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 157 zł |
Carnilove Carnilove Fresh For Adult Cats Sterilised Carp & Trout 6 kg - suCarnilove Fresh For Adult Cats Sterilised Carp & Trout 6 kg - sucha karma dla dorosłych kotów sterylizowanych z karpiem i pstrągiem 6kg Max&mrau.plПоскаржитись | 150 zł |
Carnilove Fresh Adult Sterilised, karp z pstrągiem - 6 kgJeśli Twój kot jest wykastrowany lub wysterylizowany Zooplus.plПоскаржитись | 172 zł |
CARNILOVE Adult sterilised fresh karp i pstrąg 6 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych kotów, po zabiegu kastracji lub sterylizacji.Be Fera.plПоскаржитись | 150 zł |
Carnilove Fresh Carp Trout Adult Cat 6 kg | 185 zł |
Carnilove Fresh Adult Sterilised, karp z pstrągiem - 2 x 6 kgJeśli Twój kot jest wykastrowany lub wysterylizowany Zooplus.plПоскаржитись | 338 zł |
Серія Carnilove Fresh
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 139 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 151 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
Модификації Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout
Ціни на Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 400 g | від 25 zł | 9 пропозицій | ||
Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 2 kg | від 55 zł | 4 пропозиції | ||
Carnilove Adult Sterilised with Fresh Carp/Trout 6 kg | від 150 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 144 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: дикий кабан 35%, ягня 24%, горох 19%, печінка, фрукти, трави, овочі, холістик
від 153 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: куряче філе 24% і м'ясо 24%, спельта 10%, овес 10%, яйця, оселедець, холістик
від 179 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: батат, домашня птиця, форель, горох, холістик
від 148 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 158 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 129 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 170 zł
сухий корм, 6.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 47% курка, 10% баранина, горошок, картопляні пластівці, преміум
від 170 zł
сухий корм, 6.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 52% курка, 10% качка, горошок, картопляні пластівці, 2% жир, преміум