Корм для кішок Fitmin For Life Castrate with Beef 8 kg
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Fitmin For Life Castrate with Beef 8 kg 1.8 кг8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Castrate with Beef 8 kg
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Cat For Life Castrate Beef 8kg | 246 zł |
Karma dla kota FITMIN Cat For Life Castrate Wołowina 8 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów. Uczta kulinarna dla Twojego kota. Electro.plПоскаржитись | 137 zł |
Karma dla kota FITMIN Cat For Life Castrate Wołowina 8 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów. Uczta kulinarna dla Twojego kota.... Avans.plПоскаржитись | 137 zł |
Fitmin Cat For Life Castrate, wołowina - 2 x 8 kgWysokiej jakości składniki w starannie zbilansowanym składzie: karma Fitmin Cat For Life Castrate, wołowina to wysokiej jakoś... щеci sucha karma, której skład został specjalnie dostosowany do potrzeb kotów sterylizowanych Zooplus.plПоскаржитись | 273 zł |
Fitmin cat For Life Castrate Beef 8kgSpecyfikacja Rasa kota Każda rasa Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wiek zwier... щеzęcia Dorosły Smak karmy Wołowina Bez cukru Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wysterylizowane lub wykastrowane Waga produktu 8 kg Rodzaj zwierzęcia Kot Bezglutenowe Nie Bez konserwantów Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Bez soi Tak Brak sztucznych barwników Tak Białko 32% Włókna surowe 3,9% Popiół surowy 6,1% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 360mm Długość 70mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 208 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Fitmin For Life
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 30%, м'ясо птиці 21%, злаки, жир, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 24%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 124 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 19.5%, баранина та субпродукти 15%, баранина 5%, печінка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
Модификації Fitmin For Life Castrate with Beef
Ціни на Fitmin For Life Castrate with Beef |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Castrate with Beef 1.8 kg | від 39 zł | 6 пропозицій | ||
Fitmin For Life Castrate with Beef 8 kg | від 137 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 170 zł
сухий корм, 6.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 40% м'ясо птиці, 30% білок птиці, рибне борошно, печінка птиці, преміум
від 170 zł
сухий корм, 6.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 47% курка, 10% баранина, горошок, картопляні пластівці, преміум
від 170 zł
сухий корм, 6.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 52% курка, 10% качка, горошок, картопляні пластівці, 2% жир, преміум
від 170 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, риб'ячий жир, преміум
від 130 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 164 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось 16%, рис, курка, горох, картопля, жир, преміум
від 106 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось 18%, злаки (ячмінь 8%), жир, білки, преміум
від 166 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 138 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча, рис, лосось, горох, картопля, жир, мінерали, преміум
від 165 zł
сухий корм, 18 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 166 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум