Корм для собак Fitmin For Life Lamb/Rice 12 kg
Фото 3 |
Fitmin For Life Lamb/Rice 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Lamb/Rice 12 kg
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Pienso for Life Lamb with Rice Dorosły Jagnięcina Ryż 12 kg S913894Pasza marki Fitmin
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 19 x 42 x 37 cm
Odniesienie: S9138941
Jeśli to, czego chcesz, to jakość w... щеnajlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 405 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Jagnięcina z ryżem 12 kgKarma FITMIN to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Zawiera wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Jagnięcina z ryżem 12 kgKarma FITMIN to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Zawiera wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Fitmin Dog For Life, jagnięcina i ryż - 2 x 12 kgDzięki dużej zawartości świeżych składników ta sucha karma premium jest szczególnie smaczna i lekkostrawna. Duża ilość mięsa... щеi świeżej jagnięciny dostarcza Twojemu dorosłemu psu wartościowych protein. Receptura jest dobrze zbilansowana i zawiera wszystkie ważne witaminy i składniki mineralne potrzebne do witalnego życia psa. Karma nie zawiera kukurydzy, pszenicy i glutenu, może być podawana także psom z nadwrażliwością lub alergiami. Fitmin Dog For Life zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, wpływające korzystnie na kondycję skóry i sierści. Ekstrakt z cykorii jest naturalnym prebiotykiem, który reguluje florę jelitową oraz usprawnia trawienie, podobnie jak drożdże piwowarskie i włókna roślinne. Ekstrakt z juki pomaga zredukować przykry zapach kału. Fitmin Dog For Life, jagnięcina i ryż w skrócie: Karma sucha premium dla dorosłych psów wszystkich ras. Dużo świeżego mięsa: dużo mięsa i świeżej jagnięciny. Wysoka zawartość świeżych składników: doskonały smak i strawność. Hipoalergiczna, bezglutenowa receptura: nie zawiera pszenicy i kukurydzy, nadaje się również dla psów alergicznych lub szczególnie wrażliwych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: nienasycone kwasy z oleju rybnego pozytywnie wpływają na zdrowie skóry i sierści. Cykoria, drożdże piwowarskie i wysłodki buraczane: równoważą poziom flory jelitowej, usprawniają trawienie. Ekstrakt z jukki: redukuje nieprzyjemne zapachy kału i zwierzęcia. Wyważona kompozycja witamin: zrównoważona formuła zawierająca wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne. Wysoka akceptacja: pyszny smak. Zooplus.plПоскаржитись | 253 zł |
Fitmin For Life Lamb and Rice Jagnięcina i Ryż 12 kg Fitmin For Life Lamb and Rice Jagnięcina i Ryż 12 kg Pragniemy zaoferować Państwu hipoalergiczną karmę dla dorosłych psó... щеw wszystkich ras + GRATISY. Fitmin For Life Lamb and Rice z jagnięciną i ryżem. 42,5 % surowców pochodzenia zwierzęcego. 15 % świeżego mięsa jagnięcego. Dobry skład w rozsądnej cenie ! Twój Pies to polubi ;) Fitmin For Life Lamb and Rice to zdrowa, smaczna, lekka i pożywna karma jakości premium, która pozwoli cieszyć się Twojemu pupilowi zdrowiem, energią, lśniącą sierścią, mocnymi zębami i pazurami. Co ważne : • zawiera 42,5% składników mięsnych • 15 % świeżej jagnięciny • hipoalergiczna - nie zawiera kukurydzy i pszenicy • wyciąg z korzenia cykorii działa jako prebiotyk wspomagający równowagę flory jelitowej • zbilansowane stężenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 dla zdrowej skóry i sierści • wyciąg z juki zmniejsza nieprzyjemny zapach odchodów Skład: mięso (suszone mięso drobiowe 19,5%, świeża jagnięcina i podroby 15%, suszona jagnięcina 5%, hydrolizowana wątroba jagnięca 3%), ryż biały 30%, ryż łamany 20%, tłuszcz drobiowy, wysłodki buraczane suszone (z buraków cukrowych), wytłoki jabłkowe 2,7%, olej z łososia, drożdże piwne, związki nieorganiczne, korzeń cykorii 0,01%, juka 0,005%. Dawkowanie : Dzienna porcja karmy powinna być dostosowana do aktualnej kondycji psa, aktywności, stanu zdrowia i temperatury otoczenia. Karmę można podawać w formie suchej lub lekko zwilżonej. Pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. Waga dorosłego psa (kg): Porcja w gramach 10 kg: 150 g 15 kg: 200 g 20 kg: 250 g 25 kg: 295 g 30 kg : 350 g 35 kg: 390 g 40 kg: 430 g Podane dawkowanie jest orientacyjne i służy jako pomoc w pierwszych 4 tygodniach stosowania pokarmu. Później zawsze należy ocenić stan wyżywienia psa. Cena dotyczy 1 worka (12 kg) dobrej jakości, smacznej i zdrowej karmy. Zadbaj o swojego pupila. Szczęśliwy Pies, to szczęśliwy Właściciel ;) Erli.plПоскаржитись | 151 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Fitmin For Life
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 30%, м'ясо птиці 21%, злаки, жир, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 24%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 121 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 110 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 19.5%, баранина та субпродукти 15%, баранина 5%, печінка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 165 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, мінерали, насіння, дріжджі, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: качка 19%, качина борошно 19%, картопля, горох, картопля 8%, жир, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленіна, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудза, білок птиці 18%, кукурудзяне борошно, ячмінь, жир, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, форель, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% яловичина, 13% коричневий рис, 13% макуха зародків кукурудзи, форель, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, субпродукти, овочі, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 20%, м'ясо птиці 22%, злаки, жир, клас: преміум