Корм для собак Fitmin For Life Chicken Pate 6 шт 0.4 кг
Фото 4 |
Fitmin For Life Chicken Pate 400 g 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Chicken Pate 6 шт 0.4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Dog For Life, 6 x 400 g - KurczakKiedy w misce pojawia się świeże mięso, nawet najbardziej wybrednym psom trudno się oprzeć. Fitmin Dog For Life idealnie nadaje się do wzbogacenia mokrej lub suchej karmy. Karma dla psów składa się wyłącznie z mięsa mięśniowego i podrobów i odznacza się naturalnym składem bez zbędnych dodatków. Fitmin Dog For Life to karma uzupełniająca w postaci p... щеysznego pasztetu. Została przygotowana bez składników roślinnych, takich jak zboża czy warzywa, natomiast zawiera witaminy i aminokwasy ze składników zwierzęcych. Karma nie zawiera również zbędnych dodatków jak cukier, barwniki czy chemiczne wzmacniacze smak. Fitmin Dog For Life jest odpowiednia dla psów Bitiba.plПоскаржитись | 58 zł |
Fitmin Dog For Life, 6 x 400 g - KurczakKiedy w misce pojawia się świeże mięso, nawet najbardziej wybrednym psom trudno się oprzeć. Fitmin Dog For Life idealnie nadaje się do wzbogacenia mokrej lub suchej karmy. Karma dla psów składa się wyłącznie z mięsa mięśniowego i podrobów i odznacza się naturalnym składem bez zbędnych dodatków. Fitmin Dog For Life to karma uzupełniająca w postaci p... щеysznego pasztetu. Została przygotowana bez składników roślinnych, takich jak zboża czy warzywa, natomiast zawiera witaminy i aminokwasy ze składników zwierzęcych. Karma nie zawiera również zbędnych dodatków jak cukier, barwniki czy chemiczne wzmacniacze smak. Fitmin Dog For Life jest odpowiednia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Fitmin Dog For Life 6 x 400 g, w skrócie: Smaczna mokra karma dla psów wszystkich ras. 100% mięsa i podrobów: świeże mięso mięśniowe, bez składników roślinnych, idealnie nadaje się jako uzupełnienie diety dostosowanej do gatunku. Pyszny pasztet: może być stosowany jako dodatek do innych karm mokrych lub suchych oraz jako przysmak pomiędzy posiłkami. Bezglutenowa: dobrze tolerowana. Zawiera ważne substancje witalne: źródło witamin, składników mineralnych i aminokwasów. Nie zawiera cukru i soi. Bez barwników, konserwantów i innych sztucznych dodatków. Zooplus.plПоскаржитись | 59 zł |
Fitmin Dog For Life, 6 x 400 g - Kurczak | 58 zł |
Серія Fitmin For Life
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 30%, м'ясо птиці 21%, злаки, жир, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 24%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 124 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 19.5%, баранина та субпродукти 15%, баранина 5%, печінка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
Модификації Fitmin For Life Chicken Pate
Ціни на Fitmin For Life Chicken Pate |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Chicken Pate 1 шт 0.4 кг | від 9 zł | 9 пропозицій | ||
Fitmin For Life Chicken Pate 6 шт 0.4 кг | від 58 zł | 4 пропозиції | ||
Fitmin For Life Chicken Pate 6 шт 0.8 кг | від 22 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 57 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 54 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, гусак, клас: преміум
від 52 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, м'ясний бульйон, курка, клас: преміум
від 68 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: веганський бульйон, картопля, морква, гарбуз, клас: преміум
від 45 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: конина, морква, клас: преміум
від 43 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 80%, морква 15%, пшоно 3%, груші 2%, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 57 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, рибний бульйон, курка, риб'яча шкіра, масло лосося, мінерали, клас: преміум