Корм для собак Fitmin For Life Lamb Pate 6 шт 0.4 кг
Фото 4 |
Fitmin For Life Lamb Pate 400 g 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Fitmin For Life
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 19.5%, баранина та субпродукти 15%, баранина 5%, печінка, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 137 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений, пташиний жир, жом, масло, мінерали, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 25%, м'ясо птиці 28%, злаки, жир, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
Модификації Fitmin For Life Lamb Pate
Ціни на Fitmin For Life Lamb Pate |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Lamb Pate 1 шт 0.4 кг | від 9 zł | 7 пропозицій | ||
Fitmin For Life Lamb Pate 1 шт 0.8 кг | від 19 zł | 4 пропозиції | ||
Fitmin For Life Lamb Pate 6 шт 0.4 кг | від 58 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 57 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 54 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, гусак, клас: преміум
від 52 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, м'ясний бульйон, курка, клас: преміум
від 45 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: конина, морква, клас: преміум
від 43 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 80%, морква 15%, пшоно 3%, груші 2%, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 57 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, рибний бульйон, курка, риб'яча шкіра, масло лосося, мінерали, клас: преміум
від 42 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, ягня, картопля, клас: преміум