Корм для собак Fitmin For Life Beef/Rice 12 кг
Фото 4 |
Fitmin For Life Beef/Rice 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Beef/Rice 12 кг
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FITMIN Dog for life Beef & Rice - Dry Dog Food - 12 kg 8595237034109 | 222 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Wołowina z ryżem 12 kgPełnoporcjowa karma FITMIN For Life Wołowina z ryżem dla dorosłych psów wszystkich ras. Zawiera świeże mięso wołowe. Hipoaler... щеgiczna - bez kukurydzy, bez pszenicy. Wyciąg z korzenia cykorii z dużą zawartością inuliny skutecznie wpływa na rozwój mikroflory jelitowej. Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 wzmacniają naczynia krwionośne i wspomagają pracę mózgu. Wyciąg z juki posiada działanie przeciwzapalne, pomaga zredukować nieprzyjemny zapach odchodów. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Wołowina z ryżem 12 kgPełnoporcjowa karma FITMIN For Life Wołowina z ryżem dla dorosłych psów wszystkich ras. Zawiera świeże mięso wołowe. Hipoaler... щеgiczna - bez kukurydzy, bez pszenicy. Wyciąg z korzenia cykorii z dużą zawartością inuliny skutecznie wpływa na rozwój mikroflory jelitowej. Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 wzmacniają naczynia krwionośne i wspomagają pracę mózgu. Wyciąg z juki posiada działanie przeciwzapalne, pomaga zredukować nieprzyjemny zapach odchodów.... Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Fitmin Fitmin Dog for life beef & rice - karma sucha dla dorosłych psów wsFitmin dog For Life Beef & Rice - Kompletna karma dla dorosłych psów wszystkich ras, 12 kgKarma zawiera 43,5% składników mięs... щеnych.Zawiera wyciąg z korzenia cykorii jako bogate źródło prebiotyków.Hip Bee.plПоскаржитись | 158 zł |
Fitmin Dog For Life, wołowina i ryż - 12 kgŚwieża wołowina, lekkostrawny ryż i dodatkowa porcja składników odżywczych: Fitmin Dog For Life, wołowina i ryż to bogata w s... щеkładniki odżywcze i zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Ma wyśmienity smak i jest dobrze akceptowana przez wiele czworonogów. Karma charakteryzuje się bogatą w mięso recepturą, dzięki czemu Twój pies otrzymuje mnóstwo wysokiej jakości białka zwierzęcego. Aby wspomóc trawienie, w karmie zawarte są prebiotyki z wyciągu z korzenia cykorii. Ponadto zawiera ona kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które mogą przyczynić się do utrzymania skóry i sierści w dobrej kondycji. Fitmin Dog For Life, wołowina i ryż doskonale nadaje się dla psów z alergią dzięki składowi bez pszenicy i kukurydzy. Fitmin Dog For Life, wołowina i ryż w skrócie: Smaczna sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Ze świeżą wołowiną: źródło wysokiej jakości białka, zapewnia pyszny smak. Wsparcie trawienia: zawiera prebiotyki z ekstraktu z korzenia cykorii. Cenne kwasy tłuszczowe omega: omega-3 i omega-6 w zrównoważonym stosunku, mogą wspierać skórę i sierść. Źródło witaminy B: z drożdży piwnych. Dobrze tolerowana: przygotowana bez pszenicy i kukurydzy. Wysoka akceptacja: bardzo smaczna, dobrze akceptowana przez wiele psów. Zooplus.plПоскаржитись | 138 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Fitmin For Life
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений, пташиний жир, жом, масло, мінерали, клас: преміум
від 130 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 21%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 182 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 111 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 20%, м'ясо птиці 22%, злаки, жир, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 30%, м'ясо птиці 21%, злаки, жир, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 24%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 121 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 110 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
Модификації Fitmin For Life Beef/Rice
Ціни на Fitmin For Life Beef/Rice |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Beef/Rice 2.5 кг | від 40 zł | 2 пропозиції | ||
Fitmin For Life Beef/Rice 12 кг | від 135 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 50%, ягня 20%, курка 19%, жир, буряк, олія, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти 27%, жир, риба та субпродукти (лосось 4%), рис 4%, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 156 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 20%, м'ясо птиці 22%, злаки, жир, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудза, білок птиці 18%, кукурудзяне борошно, ячмінь, жир, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум