Корм для собак Briantos Adult Lamb/Rice 14 кг
Фото 4 |
Briantos Adult Lamb/Rice 14 kg 1 кг14 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Briantos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Briantos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Briantos Adult Lamb/Rice 14 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Briantos Adult, jagnięcina i ryż - 2 x 14 kgNowe opakowanie, ta sama dobra receptura! Briantos Adult, jagnięcina ryż jest pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 210 zł |
Dwupak Briantos - Adult, jagnięcina & ryż, 2 x 14 kg | 188 zł |
Dwupak Briantos - Adult, jagnięcina & ryż, 2 x 14 kgBriantos to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 210 zł |
Briantos Adult, jagnięcina i ryż - 14 kgNowe opakowanie, ta sama dobra receptura! Briantos Adult, jagnięcina ryż jest pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 110 zł |
Briantos Adult, jagnięcina & ryż - 2 x 14 kg | 188 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Briantos Adult Lamb/Rice
Ціни на Briantos Adult Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Briantos Adult Lamb/Rice 1 кг | від 15 zł | 1 пропозиція | ||
Briantos Adult Lamb/Rice 14 кг | від 102 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 105 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум
від 115 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: борошно з м'яса птиці, рис, кукурудза, ячмінь, просо, борошно з лосося, жир, клас: преміум
від 98 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, м'ясо кролика, м'ясо риби, лосось, свиняча печінка, рис, жир, клас: холістик
від 95 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо та продукти тваринного походження, олії, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 13.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо і субпродукти, яловичина 4%, птиця 4%, овочі, олії і жири, клас: економ
від 107 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо, субпродукти, олія, жир, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 13.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: крупи (4% пшениці), м'ясо (курка 4%), рослинні та м'ясні продукти, клас: економ
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум