Корм для собак Briantos Adult Light Poultry/Rice
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Briantos Adult Light Poultry/Rice 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Briantos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Briantos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Briantos Adult Light Poultry/Rice
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Briantos Adult Light - 14 kgBriantos Light Weight Control idealnie spełnia potrzeby mało aktywnych psów, mających skłonność do nadwagi lub w podeszłym wi... щеeku i zapewnia odpowiednie i lekkostrawne odżywianie. Lekka receptura Briantos Adult Light z delikatnym mięsem drobiowym i dobrze przyswajalnym ryżem została stworzona przez doświadczonych specjalistów na podstawie aktualnego stanu wiedzy naukowej i zawiera wszystkie niezbędne witaminy i staranie wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 115 zł |
Briantos Adult Light - 14 kg | 108 zł |
Briantos Adult Light - 2 x 14 kgBriantos Light Weight Control idealnie spełnia potrzeby mało aktywnych psów, mających skłonność do nadwagi lub w podeszłym wi... щеeku i zapewnia odpowiednie i lekkostrawne odżywianie. Lekka receptura Briantos Adult Light z delikatnym mięsem drobiowym i dobrze przyswajalnym ryżem została stworzona przez doświadczonych specjalistów na podstawie aktualnego stanu wiedzy naukowej i zawiera wszystkie niezbędne witaminy i staranie wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
Dwupak Briantos - Adult Light, 2 x 14 kgBriantos to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
10 taniej! Briantos, karma sucha, 14 kg - Adult LightKarma sucha Briantos została przygotowana przez doświadczonych specjalistów i zawiera wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 103 zł |
Briantos Adult Light - 2 x 14 kg | 200 zł |
Dwupak Briantos - Adult Light, 2 x 14 kg | 200 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: борошно з курки, кукурудза, рис, ячмінь, протеїн, клітковина, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, в составе: курячий білок, кукурудза, рис, яблука, жир, клітковина, лляне насіння, клас: преміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: качка 19%, качина борошно 19%, картопля, горох, картопля 8%, жир, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум