Корм для собак Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12 кг
Закрити
Шапка
Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12 kg 2.3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba DAILY CARE Sensitive Digestion - Adult 12kg 8710255172149 | 160 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Sensitive Digestion Kurczak 12 kgSucha karma EUKANUBA Daily Care dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, zawiera lekkostrawny ryż, odpowiednia dla psów z w... щеrażliwym żołądkiem. Electro.plПоскаржитись | 170 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Sensitive Digestion Kurczak 12 kgSucha karma EUKANUBA Daily Care dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, zawiera lekkostrawny ryż, odpowiednia dla psów z w... щеrażliwym żołądkiem.... Avans.plПоскаржитись | 170 zł |
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion - 12 kgLekkostrawna, pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 150 zł |
EUKANUBA Daily Care dla psów z wrażliwym układem trawiennym 12 kgDla dorosłych psów wszystkich ras ze skłonnościami do nadwrażliwości układu trawiennego. Zapraszamy do wypróbowania naszej na... щеjlepszej karmy suchej Eukanuba Daily Care dla psów z wrażliwym układem trawiennym. Karmę Daily Care stworzono według receptury obejmującej błonnik buraczany i dodatkowe prebiotyki/FOS dla zdrowej pracy jelit oraz lekkostrawny ryż, delikatny dla wrażliwych psich żołądków. Sprawdzone klinicznie przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 170 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Eukanuba Daily CareПорівняти в таблиці →
від 40 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, ячмінь, сорго, пшениця, курка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: качка 19%, качина борошно 19%, картопля, горох, картопля 8%, жир, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, борошно із субпродуктів, злаки, мелене сорго, ароматизатори, жир, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
Модификації Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion
Ціни на Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 2.3 кг | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12 кг | від 149 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 119 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибпродукти, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум