Корм для собак Eukanuba Daily Care Working and Endurance 15 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 15 kg 2.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Daily Care Working and Endurance 15 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba DAILY CARE Working & Endurance - Adult 15kg 8710255121345 | 193 zł |
Eukanuba Daily Care Adult Working & Endurance 15 kgFor active dogs, and dogs that need extra energy High protein (30%) and fat (20%) Omega 3 & 6 balance to improve sense of sme... щеll Recommended for pregnant and lactating bitches Fresh chicken added to enhance palatability. New technology: complexing of minerals: makes minerals more easily absorbed by the body Added DHA (as in puppy food). Important for pregnancy and lactation. Added L-carnitine to burn fat EUKANUBA Daily Care Working and Endurance for dogs with high energy and nutritional needs to promote sustained energy levels for maximum performance. The high protein (30%) and fat (20%) content supports highly active and working dogs and increases their endurance. Omega-3 and -6 to promote good sense of smell, among other benefits. Also recommended for pregnant and lactating bitches. Specially formulated hexagonal food pellets with DentaDefense to help keep teeth clean and healthy. Eukanuba Daily Care Working and Endurance for working dogs contains fresh chicken to promote lean and strong muscles. This complete food has a 100% balanced nutritional content and is ideal for adult dogs of all breeds. Dried chicken and turkey (25% contains 15% chicken, natural source of glucosamine and chondroitin sulfate), fresh chicken (21%), corn, lard, wheat, rice, durra, dried beet pulp (2.9%), fish meal, chicken sauce, minerals (contains sodium hexametaphospha Proshop.plПоскаржитись | 202 zł |
Eukanuba EUKANUBA Dail Care Working & Endurance 15 kg - sucha karma dla ps | 173 zł |
EUKANUBA Premium Working & Endurance Kurczak 15kgEUKANUBA zajmuje się psami i ich indywidualnymi potrzebami żywieniowymi i pielęgnacyjnymi od 1969 roku. Formuły Daily Care są... щеw 100% zdrowe i zbilansowane, aby wspierać optymalne zdrowie. Karma sucha Eukanuba Daily Care Working & Endurance została opracowana specjalnie dla psów pracujących o wysokich wymaganiach energetycznych i odżywczych. Wysoka zawartość białka (30%) i tłuszczu (20%) zwiększa wytrzymałość i wspiera wysoce aktywne psy, zapewniając zrównoważone zaopatrzenie w energię i najwyższą wydajność. Dodatkowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wzmacniają zmysł węchu. Ze względu na duże zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze, ta sucha karma jest również polecana dla suk ciężarnych i karmiących. Specjalny sześciokątny kształt krokietów z unikalnym systemem higieny jamy ustnej DentaDefense pomaga utrzymać zęby w czystości i zdrowiu. Karma dla psów Eukanuba Daily Care zawiera świeżego i bogatego w białko kurczaka, który wspiera i promuje mocne i smukłe mięśnie. Karma jest odpowiednia dla dorosłych psów wszystkich ras od pierwszego roku życia. Wszystkie zalety w skrócie: Wysoka zawartość białka (30%) i tłuszczu (20%) dla wsparcia bardzo aktywnych psów pracujących dla lepszej wytrzymałości Kwasy tłuszczowe omega-3 & Kwasy tłuszczowe omega-6 wspomagają zmysł węchu Polecana dla suk w ciąży i karmiących Specjalnie ukształtowane krokiety i unikalny system higieny jamy ustnej DentaDefense utrzymują zęby w czystości i zdrowiu Bogata w kurczaka dla rozwoju mięśni Naturalne źródła kwasów omega-6 i omega-3 dla zdrowej skóry i lśniącej sierści Bez GMO oraz sztucznych barwników czy aromatów Karma pełnoporcjowa dla psów; dalsze informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu: 00800 Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 173 zł |
EUKANUBA Adult Working And Endurance 15kg | 183 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Eukanuba Daily CareПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, ячмінь, сорго, пшениця, курка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: качка 19%, качина борошно 19%, картопля, горох, картопля 8%, жир, клас: преміум
від 140 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 44 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, борошно із субпродуктів, злаки, мелене сорго, ароматизатори, жир, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
Модификації Eukanuba Daily Care Working and Endurance
Ціни на Eukanuba Daily Care Working and Endurance |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 2.5 кг | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 15 кг | від 159 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум