Корм для собак Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 кг
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba Adult Small & Medium Lamb & Rice 2.5 kgSpecjalna mieszanka w?ókien, w tym b?onnika pokarmowego (FOS), mannanooligosac Proshop.plПоскаржитись | 86 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... щеzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Electro.plПоскаржитись | 51 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... щеzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Avans.plПоскаржитись | 51 zł |
EUKANUBA Adult Small/Medium Breed Jagnięcina z ryżem 2,5 kgNajlepsza karma dla psów Eukanuba dla psów dorosłych z wrażliwą skórą i żołądkiem; zalecana jest dla psów ras małych i średni... щеch, tj. jamnik, collie, mops i cocker spaniel. Zawiera sprawdzone klinicznie przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 52 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... щеzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Mediaexpert.plПоскаржитись | 50 zł |
Eukanuba Eukanuba Dog Dry Base Adult Small & Medium Breeds Lamb & Rice 2.5Eukanuba Dog Dry Base Adult Small & Medium Breeds Lamb & Rice 2.5 kg - sucha karma dla psa jagnięcina z ryżem 2.5kg Max&mrau.plПоскаржитись | 50 zł |
Karma Dla Psa Eukanuba Adult Small&Medium Breeds Lamb&Rice 2,5KgTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... щеzeć – dzięki wysokiej jakości ka... EmpikПоскаржитись | 53 zł |
Серія Eukanuba Core RangeПорівняти в таблиці →
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 287 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 137 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, ячмінь, сорго, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 10 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: курка, індичка, баранина, рис, кукурудза, сорго, ячмінь, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пташиний жир, пшениця, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, рис, клас: преміум
Модификації Eukanuba Adult S/M Breed Lamb
Ціни на Eukanuba Adult S/M Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 кг | від 50 zł | 7 пропозицій | ||
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 12 кг | від 131 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, ячмінь, сорго, пшениця, курка, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум