Корм для собак Eukanuba Adult L Breed Salmon 12 кг
Eukanuba Adult L Breed Salmon 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Adult L Breed Salmon 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba Adult Large Salmon & Barley 12 kgB?onnik pokarmowy (FOS) i pulpa buraczana w celu promowania zdrowej trawienia, L-karnityna pomagaj?ca utrzyma? wag?, glukozamina w celu utrzymania zdrowych stawów oraz wap? dla utrzymania mocnych ko?ci. Specjalnie ukszta?towane granulki z technologi? DentaDefense pomagaj? zachowa? z?by czyste i zdrowe. Szpinak: naturalne ?ród?o ?elaza. Naturalne ?r... щеód?a kwasów t?uszczowych omega-6 i 3 dla zdrowej skóry i sier?ci. ?oso? (14,2%), suszone mi?so kurczaka i indyka (naturalne ?ród?o glukozaminy oraz siarczanu chondroityny), j?czmie? (14,2%), kukurydza, owies, durra, m?czka rybna, suszona pulpa buraczana (2,6%), smalec wieprzowy , olej s?onecznikowy , sos kurczaka , minera?y (zawiera heksametafosfor Proshop.plПоскаржитись | 195 zł |
Eukanuba Eukanuba Dog Dry Base Adult All Breeds Salmon 12 kg - sucha karmaEukanuba Dog Dry Base Adult All Breeds Salmon 12 kg - sucha karma dla psa 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 142 zł |
EUKANUBA Large Breed Łosoś 12 kgSpecjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok łososia kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu sil... щеnych, nieotłuszczonyc Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 269 zł |
EUKANUBA Dry Base Adult Large Breeds Salmon & Barley 12 kgEUKANUBA Dry Base Adult Large Breeds Salmon & Barley to karma dla dorosłych psów dużych ras, bogata w łososia i jęczmień. Stosowana w karmie mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja zdrowemu trawieniu. Dodatkowo naturalne źródła glukozaminy i wapnia, wspomagają zdrowie stawów i mocne kości, dając psom możliwość w pełni aktywn... щеego życia. Obok łososia w karmie znajduje się kurczak, który jest dodatkowym źródłem białka pomagającym w rozwoju silnych i nieotłuszczonyc Fera.plПоскаржитись | 142 zł |
Серія Eukanuba Core RangeПорівняти в таблиці →
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, рис, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, рис, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 49 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 68 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, злаки, жир, рис, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, овес, ячмінь, сорго, жир, соус, клас: преміум
від 287 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 187 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 137 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, ячмінь, сорго, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 11 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, овес, рибне борошно, рис, клас: преміум
Модификації Eukanuba Adult L Breed Salmon
Ціни на Eukanuba Adult L Breed Salmon |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Adult L Breed Salmon 2.5 кг | від 42 zł | 4 пропозиції | ||
Eukanuba Adult L Breed Salmon 12 кг | від 142 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 185 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: білок птиці, рис, кукурудза, куряче м'ясо, жом цукрових буряків, жир, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: протеїн птиці, курка, рис, кукурудза, жир, жом буряків, протеїн, олія, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: куряче м'ясо, рис, кукурудза, білок, борошно, жир, жом буряків, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: курка, індичка, баранина, рис, кукурудза, сорго, ячмінь, клас: преміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: пташиний білок, курка, рис, кукурудза, жом буряка, борошно, жир, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 131 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курка та індичка, баранина 14%, рис 14%, кукурудза, ячмінь, сорго, жир,, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 145 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, для суглобів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум