Корм для собак Brit Premium Sport 15 кг
Brit Premium Sport 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Sport 15 кг
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Sport Kurczak 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sport z kurczakiem dla psów wszystkich ras o dużym zapotrzebowaniu na energię. Formuła bogata w... щеbiałko (kurczak 50%). Ta sucha karma charakteryzuje się wysoką zawartością protein drobiowych, tłuszczów i węglowodanów, będącymi najlepszym źródłem energii. Dzięki swojemu składowi pomaga Twojemu psu w zachowaniu wspaniałej kondycji. Odżywianie i regeneracja mięśni. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca. Opakowanie 15 kg. Electro.plПоскаржитись | 160 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Sport Kurczak 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sport z kurczakiem dla psów wszystkich ras o dużym zapotrzebowaniu na energię. Formuła bogata w... щеbiałko (kurczak 50%). Ta sucha karma charakteryzuje się wysoką zawartością protein drobiowych, tłuszczów i węglowodanów, będącymi najlepszym źródłem energii. Dzięki swojemu składowi pomaga Twojemu psu w zachowaniu wspaniałej kondycji. Odżywianie i regeneracja mięśni. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca. Opakowanie 15 kg.... Avans.plПоскаржитись | 160 zł |
Brit Brit Premium by Nature sport chicken karma sucha dla psów 15 kgBRIT PREMIUM BY NATURE SPORT Z KURCZAKIEM DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS O DUŻYM ZAPOTRZEBOWANIU NA ENERGIĘ. Brit Premium... щеBy Nature Sport ,to karma z klasy premium przeznaczona dla wszystkich psów, które mają wysokie zapotrzebowanie na energię (psy pracujące lub trenujące) oraz psów... Bee.plПоскаржитись | 161 zł |
Karma Brit (15 kg )Specyfikacja Bez laktozy Tak Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęc... щеia Pies Bez cukru Brak danych Bez soi Tak Waga produktu 15 kg Rasa psa Każda rasa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Aktywne Wiek zwierzęcia Dorosły Bezglutenowe Nie Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Brak sztucznych barwników Tak Smak karmy Kurczak Efekty zdrowotne Podwyższony poziom energii Bez konserwantów Tak Białko 31% Włókna surowe 1,5% Popiół surowy 7% Zawartość wilgoci 10% Zawartość tłuszczu 22% Szerokość 370mm Długość 150mm Wysokość 500mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 184 zł |
Brit BRIT dog Premium By Nature SPORT - 15kgKOMPLETNA PASZA DLA PSY. PRZEPIS KURCZAKA DLA WSZYSTKICH SZCZENIĄT O WYSOKICH ZASOBACH ENERGII.
ODŻYWI Petkarma.plПоскаржитись | 148 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, лосось, тунець, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 41 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Sport
Ціни на Brit Premium Sport |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sport 3 кг | від 38 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Premium Sport 15 кг | від 136 zł | 21 пропозиція | ||
Brit Premium Sport 18 кг | від 167 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 167 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум