Karm dla psów Brit Premium Sport 15 kg
Brit Premium Sport 15 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Sport 15 kg
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Sport Kurczak 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sport z kurczakiem dla psów wszystkich ras o dużym zapotrzebowaniu na energię. Formuła bogata w... więcejbiałko (kurczak 50%). Ta sucha karma charakteryzuje się wysoką zawartością protein drobiowych, tłuszczów i węglowodanów, będącymi najlepszym źródłem energii. Dzięki swojemu składowi pomaga Twojemu psu w zachowaniu wspaniałej kondycji. Odżywianie i regeneracja mięśni. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca. Opakowanie 15 kg. Electro.plZłóż skargę | 160 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Sport Kurczak 15 kgKarma BRIT Premium By Nature Sport z kurczakiem dla psów wszystkich ras o dużym zapotrzebowaniu na energię. Formuła bogata w... więcejbiałko (kurczak 50%). Ta sucha karma charakteryzuje się wysoką zawartością protein drobiowych, tłuszczów i węglowodanów, będącymi najlepszym źródłem energii. Dzięki swojemu składowi pomaga Twojemu psu w zachowaniu wspaniałej kondycji. Odżywianie i regeneracja mięśni. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca. Opakowanie 15 kg.... Avans.plZłóż skargę | 160 zł |
Brit Brit Premium by Nature sport chicken karma sucha dla psów 15 kgBRIT PREMIUM BY NATURE SPORT Z KURCZAKIEM DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS O DUŻYM ZAPOTRZEBOWANIU NA ENERGIĘ. Brit Premium... więcejBy Nature Sport ,to karma z klasy premium przeznaczona dla wszystkich psów, które mają wysokie zapotrzebowanie na energię (psy pracujące lub trenujące) oraz psów... Bee.plZłóż skargę | 161 zł |
Karma Brit (15 kg )Specyfikacja Bez laktozy Tak Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęc... więcejia Pies Bez cukru Brak danych Bez soi Tak Waga produktu 15 kg Rasa psa Każda rasa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Aktywne Wiek zwierzęcia Dorosły Bezglutenowe Nie Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Brak sztucznych barwników Tak Smak karmy Kurczak Efekty zdrowotne Podwyższony poziom energii Bez konserwantów Tak Białko 31% Włókna surowe 1,5% Popiół surowy 7% Zawartość wilgoci 10% Zawartość tłuszczu 22% Szerokość 370mm Długość 150mm Wysokość 500mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 184 zł |
Brit Premium by Nature Sport - 15 kgJeśli Twój pies uprawia sport, jest psem pracującym lub ogólnie ma wysoki poziom aktywności, potrzebuje karmy, która zapewni... więcejmu wystarczającą ilość energii. Sucha karma dla psów Brit Premium by Nature Sport zawiera mięso z kurczaka i ma szczególnie pożywny i bogaty w energię skład z dużą ilością białka dla aktywnych mięśni. Owies jest bogatym w energię źródłem węglowodanów, dając Twojemu czworonożnemu przyjacielowi dodatkową moc! Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w karmie mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania serca. Unikalna mieszanka rumianku, borówek, kurkumy i innych składników, która zawiera wiele cennych mikroelementów, wspiera witalność Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki starannie dobranym, naturalnym składnikom możesz w pełni polegać na jakości! Brit Premium by Nature Sport w skrócie: Pyszna kompletna karma dla szczególnie aktywnych psów. Zwiększona zawartość tłuszczu i białka: bardzo bogata w składniki odżywcze kompozycja, ukierunkowana na potrzeby aktywnych psów. Z kurczakiem: świetnie smakuje i dostarcza mięśniom niezbędnych białek, lekkostrawna receptura. Owies: bezglutenowe zboże, wspaniałe źródło energii. Bogata w kwasy tłuszczowe omega-3: może przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania serca. Lekkostrawna: łatwo przyswajalna przez organizm, niska zawartość glutenu. Specjalna mieszanka owoców i ziół: rumianek, jagody, kurkuma i inne, może wspierać ogólne samopoczucie i jest bogata w mikroelementy.. Zawiera L-karnitynę, kolagen, skorupiaki i małże zielonowargowe. Najwyższa jakość premium: starannie dobrane, naturalne składniki. Opakowanie do ponownego zamknięcia: krokieciki zachowują chrupkość przez długi czas. Jakość z Czech. Zooplus.plZłóż skargę | 135 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, łosoś, wołowina, pstrąg, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 74% podroby mięsne i mięsne, 8% podroby pstrągowe i rybne, premium
od 120 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 20 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 8 zł
smakołyki, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: 85% kurczak, 10% jagnięcina, 3,5% ryż, 1% bulion, 0,5% kolagen, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Sport
Ceny na Brit Premium Sport |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sport 3 kg | od 36 zł | 7 oferty | ||
Brit Premium Sport 15 kg | od 132 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna