Корм для собак Brit Antiparasitic 150 g
Фото 3 |
Brit Antiparasitic 150 g |
|
Ласощі збагачені комбінацією трав з протипаразитарним ефектом. Фульвокислоти сприяють засвоєнню поживних речовин. Екстракт дині як джерело антиоксидантів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Antiparasitic 150 g
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przysmak dla psów Brit Care Dog Functional Snack Antiparasitic 150 g (8595Brit Care Dog Funkcjonalna Przekąska Przeciwpasożytn Rozetka.plПоскаржитись | 10 zł |
Brit Care Dog Functional Snack Antiparasitic Salmon 150gComplementary Dog Food. Semi-moist snack. Salmon enriched with Chamomile - Antiparasitic Effect. Enriched with combination of... щеherbs with antiparasitic effect. - Grain free & potato free - Fulvic acids support nutrient absorption - Cantaloupe melon extract as a source of antioxidants - Collagen peptides regenerate the musculoskeletal system. Tyndallized Lactobacillus acidophilus help maintain intestinal tract health. - Made in the EU WHY CHAMOMILE? Chamomile has been used for centuries for therapeutic purposes and is a great natural source of antioxidants with antiseptic and antiparasitic properties. SALMON A source of omega-3 fatty acids that support the immune system and help reduce inflammation throughout the body. Proshop.plПоскаржитись | 23 zł |
Przysmak przeciw pasożytom u psa BRIT Functional, 150 gBrit Care Functional Snack Antiparasitic dla Twojego psa zapewnia efekt przeciwpasożytn EmpikПоскаржитись | 12 zł |
Przysmak dla psa BRIT Functional Snack Antiparasitic 150 gFunkcjonalny, półmiękki przysmak to zdrowy i smaczny dodatek codziennej diety Twojego psa. Electro.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit Functional Snack Antiparastic - przysmak dla psa - 150 gSkładdehydratyz Akces-markt.plПоскаржитись | 14 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: дорослі, в составе: курячий білок, горошок, білок, колаген, котяча м'ята, ягоди годжі
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: кролик, папайя
від 20 zł
паста, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: солод, олії, жири, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно кукурудзяне та пшеничне, дріжджі, жири, висівки, яловичина, хвощ
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, в составе: курка, качка, яловичина
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: індичка (64%), кролик (26%), гліцерин, лохина, хлорид натрію
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: індичка (85%), дичина( 5%), гліцерин, смородина, хлорид натрію
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: індичка (60%), качка (26%), оселедець, гліцерин, лохина, хлорид натрію
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка( 64%), кабан (26%), гліцерин, лохина (1.5%), хлорид натрію
від 9 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, в составе: злаки, м'ясо, субпродукти, масла, жири, мінерали, насіння, цукру, трави
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, качка, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: кролик, папайя
від 13 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: пшеничне борошно, куряча грудка, крохмаль, олія, яловичина, свинина