Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 кг
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 кг
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Care Mini Sensitive Dziczyzna 7 kgChcesz aby Twój pies był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? Starannie skompletowana karma z dziczyzną dla dorosłych, wrażl... щеiwych psów ras miniaturowych to pełnowartościow Electro.plПоскаржитись | 147 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Care Mini Grain-Free Sensitive, 7 kgpełnowartościow EmpikПоскаржитись | 153 zł |
Brit Care Mini GF Sensitive 7kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ochrona przewodu p... щеokarmowego Specyficzne potrzeby zwierzęcia Prawidłowe trawienie Rasa psa Rasy małych psów Rasa psa Wszystkie rasy psów miniaturowych Bez konserwantów Tak Efekty zdrowotne delikatny układ pokarmowy Brak sztucznych barwników Tak Bez soi Tak Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Bez cukru Brak danych Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 7 kg Smak karmy Dziczyzna Wiek zwierzęcia Dorosły Bez laktozy Tak Forma dawkowania Stały Rodzaj zwierzęcia Pies Bezglutenowe Tak Włókna surowe 2% Białko 28% Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 8,8% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 300mm Długość 100mm Wysokość 440mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 196 zł |
Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psa 7kg BM57Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psów ras do 10kg z wrażliwym przewodem pokarmowym Marka Brit została stworzona w 1... ще994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Sensitive , dla wrażliwych psów dorosłych ras małych i ras miniaturowych. Brit Care Mini Sensitive - Dziczyzna Jednym z popularniejszyc Miskakarmy.plПоскаржитись | 150 zł |
Brit Care Mini GF Sensitive 7kg Brit Care Mini GF Sensitive 7kg BRIT Care Mini Sensitive Venison - sucha karma dla psa - 7 kg BRIT Care Mini Sensitive Ve... щеnison to idealna karma w przypadku stałego dawkowania. Produkt łatwo się otwiera i przechowuje. Dobrze odżywiony pies lepiej się czuje, będzie rzadziej chorował, a także prawdopodobnie dłużej żył. Jeśli twój pupil ma problemy z alergią, to warto spróbować posiłku BRIT. Jest odpowiedni dla wszystkich dorosłych psów miniaturowych ras. Warto pamiętać również o tym, że zbyt duża ilość podawanych posiłków może powodować u zwierzęcia otyłość i wiele chorób. Dlatego należy rozważnie wybrać pokarm, który ma regularnie spożywać nasz ulubieniec. BRIT Care Mini Sensitive Venison dostarczy m.in. kwasy omega 3, które wyróżniają się właściwościami przeciwzapalnym Erli.plПоскаржитись | 149 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 0.4 кг | від 11 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 кг | від 44 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 кг | від 147 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 162 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки лосося, кукурудза, рис, білок, горох, борошно, крупа, лосось, жир, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки ягняти, кукурудза, борошно, білок, горох, крупа, жир, баранина, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, курка, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (61%), горох (8%), овочі, м'ясо ягняти (5%), яйця, клас: суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці і баранина, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум