Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 2 кг
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 2 кг
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Mini Light & sterylised Rabbit Salmon 2 kg 8595602521067 | 60 zł |
Brit Care Mini Grain Free Light and Sterilised 2kgBezziarnista formu?a hypoalergiczna dla psów mini ras, które s? nadwag? lub zosta?y poddane sterylizacji Proshop.plПоскаржитись | 85 zł |
Brit, karma dla psów, Care Mini Grain-Free Light &, sterilised, 2kgKarma sucha dla psa Brit Care Mini Grain-Free Light & Sterilised 400g Karma sucha dla małych ras z obniżoną zawartością tłusz... щеcz, odpowiednia dla psów po kast... EmpikПоскаржитись | 49 zł |
Brit Care Mini Light Sterilised - sucha karma dla psa 2 kg BM12Brit Care Mini Light Sterilised - karma sucha - dla psów z problemem z nadwagą lub po sterylizacji Marka Brit została stworzo... щеna w 1994 w czeskiej Pradze. Godnym uwagi jest, że od samego początku działa jako firma rodzinna, a za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Light Sterilised - Królik i Łosoś, karma dla psów z problemem z nadwagą lub po sterylizacji. Brit Care Mini - lekka karma po sterylizacji Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Mini Light Sterilised - Królik i Łosoś . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów ras miniaturowych i małych ważących do ok. 10kg, które mają problem z nadwagą lub są po sterylizacji. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 40% o mięsa z królika i łososia stanowi ona odpowiedni pełnoporcjowy pokarm dla psa. Skład karmy przekłada się na 26% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Dzięki wysokiej obecności białka, karma z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Ważnym aspektem jest fakt, iż poza składnikami mięsnymi, karma zawiera rokitnik, jagody i żurawinę co wpływa na odporność psiaków. Wzbogacenie o rumianek, goździki i szałwie ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Co ważne karma ta nie zawiera zbóż, soi oraz składników GMO. Brit Care Mini Sterilised - najważniejsze cechy karmy 40% mięsa z królika i łososia 26% surowego białka rokitnik, jagody i żurawinę, które wpływają na odporność pupila rumianek, szałwia i goździki, dbają o stan zdrowia zębów olej z łososia poprawia wygląd włosów i skóry oraz zapobiega chorobom oczu bez zbóż, soi i GMO energia metaboliczna karmy Brit Care Mini Light Sterilised wynosi 3800 kcal/kg Zalety karm Brit Care Mini wysoka zawartość składników zwierzęcych bez zbędnych wypełniaczy jest źródłem witamin, minerałów i aminokwasów wpływa na dobre samopoczucie psa. Inne produkty dla psów dorosłych wymagających specjalnej diety znajdziesz tutaj - Pies - Dieta specjalna , ras mini tutaj - Pies - Rasa miniaturowa , a ras małych tutaj - Pies - Rasa mała Podstawowa karma specjalistyczna dla dorosłych psów ras mini i małych Dostępne opakowania 2kg, 7kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 45 zł |
Brit Care Pies 2kg Mini Light SteriliseBrit Care Pies 2kg Mini Light Sterilise
BEZZ Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 75 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 0.4 кг | від 13 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 2 кг | від 45 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Light/Sterilised 7 кг | від 130 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум