Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 0.4 кг
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 0.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 0.4 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Care Mini Yorkshire Łosoś z tuńczykiem 400 g | 15 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Yorkshire Łosoś z tuńczykiem 400 g | 12 zł |
Brit Care Pies 400g Mini Adult YorkshireBEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ŁOSOŚ I TUŃCZYKIEM DLA DOROSŁYCH PSÓW RASY YORKSHIRE TERRIER Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 20 zł |
BRIT Care Grain Free Mini Yorkshire 400 gPełnoporcjowa, sucha karma dla psów rasy Yorkshire terrier.Piękna, lśniąca okrywa włosowa to znak rozpoznawczy Yorków. Aby ut... щеrzymać ją w nienagannej kondycji potrzebne jest dostarczenie od wewnątrz odpowiedniej ilości witamin i mikro- oraz makroelementów. Bardzo ważnym składnikiem diety, który ma wpływ na wygląd, są nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, niacyna oraz witaminy z grupy B. Dodatkowo Yorki, jako mała rasa psów, jest bardzo żywiołowa i energiczna, potrzebuje zatem sporej dawki białka i tłuszczu, mogących uzupełnić energię. Dodane do mieszanki owoce, warzywa i zioła, takie jak: kurkuma, rozmaryn, jagody, suszone jabłka, szałwia, goździki, wzmacniają działanie karmy oraz uzupełniają ją o kolejne wartości odżywcze. Przeciwciała niwelują wolne rodniki, wzmacniając komórki organizmu, a chondroityna i glukozamina wspomagają pracę stawów i chronią chrząstki stawowe prze urazami.Kształt granulek i ich twardość zostały specjalnie dobrane do niewielkich szczęk psów tej rasy. Łosoś i tuńczyk - główne składniki karmy - sprawiają, że jest ona bardzo aromatyczna i smakowita.
Najw Fera.plПоскаржитись | 14 zł |
Brit BRIT Care dog MINI GF YORKSHIRE - 400gHYPOALERGICZNA FORMUŁA BEZ ZBÓŻ DEDYKOWANA PSOM RASY Yorkshire terrier
Świetny smak świeżego łososia
Idealny wygląd - błyszcz... щеąca i jedwabista szata, zdrowa skóra
Zdrowe zęby - efekty oczyszczające i antybakteryjne
Petkarma.plПоскаржитись | 15 zł |
Łosoś z tuńczykiem BRIT Care Mini Grain-Free Yorkshire Salmon&Tuna, 400 gPełnoporcjowa karma klasy super premium. Hypoalergiczna formuła bezzbożowa dla psów rasy Yorkshire Terrier. Skład: suszony ło... щеsoś (20%), świeże białko z łosos... EmpikПоскаржитись | 14 zł |
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 0.4 кг | від 12 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 2 кг | від 43 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 7 кг | від 145 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки ягняти, кукурудза, борошно, білок, горох, крупа, жир, баранина, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: білок комах, курка, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо ягняти, протеїни, трави, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 55%, риба 28%, жир, буряк, олія, клас: суперпреміум