Корм для собак Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Dry food for older dogs all breeds ponad 7 lat Care Dog Grain-Free SeDry food for older dogs all breeds (over 7 years of age) Brit Care Dog Grain-Free Senior &Light Salmon 12 kg Amazon.plПоскаржитись | 195 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon Łosoś z ziemnKarma bezzbożowa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon z łososiem dla psów starszych i otyłych to produkt wysokiej j... щеakości, dostosowany do potrzeb zwierząt w wieku powyżej 7 lat. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon Łosoś z ziemnKarma bezzbożowa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon z łososiem dla psów starszych i otyłych to produkt wysokiej j... щеakości, dostosowany do potrzeb zwierząt w wieku powyżej 7 lat.... Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Brit Care Grain-Free Senior & Light Salmon – sucha karma dla psa - 12 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 216 zł |
Brit Care Senior&Light Salmon & Potato - sucha karma dla psa 12kg BC612Brit Care Senior&Light Salmon & Potato - karma sucha dla dorosłych psów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze... ще. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Senior&Light Salmon & Potato, karma dla starszych i otyłych psów. Brit Care Senior&Light - łosoś i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Senior&Light Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich starszych i otyłych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 12% tłuszczu w karmie. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duzy wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witramin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczegulności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Giant - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 25% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 197 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon
Ціни на Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 1 кг | від 21 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 3 кг | від 50 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 кг | від 194 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, сорго, кукурудза, ячмінь, глютен, жир, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 11.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, ягоди, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум