Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 3 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Dry food for adult dogs Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg 100-17219 | 73 zł |
Karma dla psa BRIT Grain-Free Adult Łosoś 3 kgZbilansowana, wysoce strawna karma super premium, uwzględniająca specjalne wymogi żywieniowe psów wszystkich ras. Wyeliminowa... щеnie zbóż, w tym ryżu, jest jednym z ważnych etapów na drodze ku polepszeniu właściwości odżywczych karmy i zapewnieniu długotrwałego zdrowia i doskonałej kondycji fizycznej. Electro.plПоскаржитись | 60 zł |
Karma dla psa BRIT Grain-Free Adult Łosoś 3 kgZbilansowana, wysoce strawna karma super premium, uwzględniająca specjalne wymogi żywieniowe psów wszystkich ras. Wyeliminowa... щеnie zbóż, w tym ryżu, jest jednym z ważnych etapów na drodze ku polepszeniu właściwości odżywczych karmy i zapewnieniu długotrwałego zdrowia i doskonałej kondycji fizycznej.... Avans.plПоскаржитись | 60 zł |
Brit Care Adult Salmon & Potato - sucha karma dla psa 3kg BC53Brit Care Adult Salmon & Potato - karma sucha dla dorosłych psów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze wz... щеględu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Salmon & Potato, karma dla dorosłych psów. Brit Care Adult - łosoś i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras miniaturowych, małych i średnich. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 26% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duzy wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witramin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczegulności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Adult - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 26% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 61 zł |
Brit Care Dog Grain-Free Adult Salmon 3kgSpecyfikacja Rodzaj opakowania Worek Forma dawkowania Stały Wielkość psa Małe (2-10 kg) Wielkość psa... щеŚrednie (11 - 25 kg) Efekty zdrowotne Skóra i sierść Smak karmy Łosoś Smak karmy Ziemniak Rasa psa Wszystkie rasy małych i średnich psów Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 3 kg Rodzaj zwierzęcia Pies Brak sztucznych barwników Tak Bez cukru Brak danych Brak sztucznych dodatków Tak Białko 26% Bez soi Tak Bez laktozy Tak Bezglutenowe Tak Szerokość 250mm Długość 100mm Wysokość 350mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 94 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 1 кг | від 22 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 3 кг | від 53 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Salmon/Potato 12 кг | від 162 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум