Корм для собак Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Pienso Care Hypoallergenic Adult Small Breed Dorosły Jagnięcina Ryż 7Myślę marki Brit
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 50 x 8,5 x 32 cm
Odniesienie: S9140119
Jeśli to, czego chcesz, to jakość w n... щеajlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 158 zł |
Brit BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Adult Małe rasy Jagnięcina z ryBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 165 zł |
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Lamb&Rice 7kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Bez laktozy Tak Efekty zdrowotne Leczenie alergii Smak karm... щеy Ryż Smak karmy Jagnięcina Wielkość psa Rasy psów małych (4 -14 kg) Bez soi Tak Waga produktu 7 kg Forma dawkowania Stały Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Dorosły Bezglutenowe Tak Rasa psa Rasy małych psów Rodzaj zwierzęcia Pies Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez konserwantów Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Białko 28% Włókna surowe 2,5% Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 7% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 320mm Długość 85mm Wysokość 500mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 198 zł |
Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psa 7,5kg BC1075Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psów małych ras Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Prad... щеze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice , dla dorosłych psów ras małych. Brit Care dla dorosłych psów ras małych Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice . Dedykowana jest dla dorosłych psów małych ras, czyli do 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 40% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 28% zawartość surowego białka i 17% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 40% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 28% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 132 zł |
BRIT CARE Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb 7kg dla dorosłych psów małPełnoporcjowa hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów małych ras (1 – 10 kg).
-WSPARCIE WAŻNYCH PROCESÓW... щеFIZJOLOGICZNYCH Fera.plПоскаржитись | 139 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка (28%), свіжа курка (26%), жовтий горох (16 %), курячий жир, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, в составе: криль, гарбуз, крохмаль, сочевиця, протеїн, сушений кокос, водорості
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, креветки, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, суперпреміум
Модификації Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice
Ціни на Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 1 кг | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 кг | від 57 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 кг | від 132 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 117 zł
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо свійської птиці (36%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, борошно, жир, рослинні волокна, лляне насіння, дріжджі, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: індичка, жир, горох, рис, м'ясо фазана, жом буряків, сушені яблука
від 155 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, м'ясо індички, яловичий білок, амарант, боби, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки лосося, кукурудза, рис, білок, горох, борошно, крупа, лосось, жир, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки ягняти, кукурудза, борошно, білок, горох, крупа, жир, баранина, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, кукурудза, глютен, жир, ячмінь, жом буряків, клас: суперпреміум