Корм для кішок Brit Care Sterilized Sensitive 7 kg
Фото 8 |
Brit Care Sterilized Sensitive 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sterilized Sensitive 7 kg
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VAFO PRAHA sro Brit Care Cat Sterilized Sensitive 7kg GF mokra karma dla kZapewnią, że Twój kot będzie wyglądał świetnie i żyje dłuższym i zdrowszym życiem.
Wysokiej jakości mięso sprawia, że smak i... щеaromat są atrakcyjne.
Dobór wysokiej jakości składników gwarantuje wysoką tolerancję żywności.
Zmniejsza częstość występowania reakcji alergicznych.
Owoce i zioła zawarte w przepisie są bogate w witaminy i flawonoidy. Amazon.plПоскаржитись | 150 zł |
Brit Care Cat GF Sterilized Sensitive 7kgZrównowa?one jedzenie w super premium jako?ci od marki Brit. Hiperalergiczna kompozycja bez dodatku zbó?. Przeznaczone dla do... щеros?ych, sterylizowanych kotów z problemami trawienia. Zawiera probiotyki i prebiotyki wspieraj?ce odporno?? organizmu. Niskie st??enie magnezu i L-metioniny dla idealnego pH moczu. Karma Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive jest dost?pna w opakowaniu 7 kg. Proshop.plПоскаржитись | 204 zł |
Brit Care Brit Care Cat karma sucha dla kotów sterylizowanych grain-free sBRIT CARE CAT Grain-free Sterilized Sensitive 7 kg bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świeżym królikiem dla dorosłych, ste... щеrylizowanych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych sterylizowanych kotów z wrażliwym przewodem... Bee.plПоскаржитись | 171 zł |
VAFO PRAHS BRIT CARE KOT STERILIZED SENSITIVE 7KG GF | 197 zł |
Brit Care Grain-Free Sterilized Sensitive - 7 kgWrażliwe koty, które również muszą uważać na dietę z powodu sterylizacji lub kastracji, mogą ze spokojem zajadać się idealnie... щеdopasowaną suchą karmę z Brit Care Grain-Free Sterilized Sensitive. Pokarm Jest lekkostrawny, nie obciąża przewodu pokarmowego i dróg moczowych, a do tego ma wyśmienity smak. Karmę dla kotów przygotowywano z dużą ilością świeżego mięsa króliczego. Mięso jest szczególnie lekkostrawne i dostarcza cennego białka zwierzęcego. Brit Care Grain-Free Sterilised Sensitive jest również bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i ma niską zawartość cholesterolu. Specjalne zioła i odpowiednio dobrana zawartość minerałów mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania nerek i dróg moczowych. Hipoalergiczna karma pełnoporcjowa dla kotów nie zawiera zbóż i dlatego jest również dobrym wyborem dla zwierząt z danymi nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: кролик, папайя
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 85% м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: дорослі, в составе: курячий білок, горошок, білок, колаген, котяча м'ята, ягоди годжі
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 15 zł
паста, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: солод, олії, жири, суперпреміум
Модификації Brit Care Sterilized Sensitive
Ціни на Brit Care Sterilized Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sterilized Sensitive 400 g | від 12 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Care Sterilized Sensitive 2 kg | від 57 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Sterilized Sensitive 7 kg | від 125 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 141 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум