Корм для кішок Brit Care Sensitive 7 kg
Фото 6 |
Brit Care Sensitive 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sensitive 7 kg
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Cat SENSITIVE Grain-Free Turkey & Salmon 7kg 8595602540693 | 167 zł |
Brit Care Cat Grain-Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste 7kgKompletna karma dla doros?ych kotów z wra?liwym trawieniem i problematycznym pobieraniem pokarmu. Bardzo strawna formu?a bez... щеzbó?, bogata w niezb?dne sk?adniki od?ywcze, zapewniaj?ca jak najbardziej efektywne i kompleksowe wch?anianie. Probiotyki i prebiotyki promuj? wzrost zdrowych bakterii w jelitach oraz reguluj? procesy metaboliczne. DELIKATNE MI?SO - indyk i ?oso? s? pe?ne niesamowitego smaku, który zadowoli nawet najwybredniejsz Proshop.plПоскаржитись | 172 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Grain Free Sensitive Indyk i Łosoś 7 kgKarma BRIT CARE CAT Grain Free Sensitive Indyk i Łosoś - bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów z wrażliwym p... щеrzewodem pokarmowym i trudnościami w pobieraniu pokarmu. Zawiera taurynę i aminokwasy niezbędne dla zdrowia serca i oczu. Bogata w naturalne antyoksydanty: zawiera ekstrakty z rozmarynu i tokoferolu z olejów roślinnych. Karma jest odpowiednia zarówno dla dorosłych, jak i starszych zwierząt. Electro.plПоскаржитись | 160 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Grain Free Sensitive Indyk i Łosoś 7 kgKarma BRIT CARE CAT Grain Free Sensitive Indyk i Łosoś - bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów z wrażliwym p... щеrzewodem pokarmowym i trudnościami w pobieraniu pokarmu. Zawiera taurynę i aminokwasy niezbędne dla zdrowia serca i oczu. Bogata w naturalne antyoksydanty: zawiera ekstrakty z rozmarynu i tokoferolu z olejów roślinnych. Karma jest odpowiednia zarówno dla dorosłych, jak i starszych zwierząt.... Avans.plПоскаржитись | 160 zł |
BRIT CARE CAT Grain-free SENSITIVE 7kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK BC-CAT-BRIT CARE CAT Grain-free Sensitive Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste 7kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE... щеŚWIEŻYM INDYKIEM I ŁOSOSIEM DLA DOROSŁYCH KOTÓW Z WRAŻLIWYM PRZEWODEM POKARMOWYM I TRUDNOŚCIAMI W POBIERANIU POKARMU
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym i trudnościami w pobieraniu pokarmu
SKŁAD:
świeże mięso z indyka (26 %), dehydratyzowany łosoś (26 %), żółty groch (16 %), ciecierzyca (11 %), tłuszcz drobiowy (konserwowany mieszanką tokoferoli, 8 %), suszony korzeń cykorii (2,5 %), suszone jabłka (2 %), olej z łososia (2 %), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (2 %), drożdże browarniane (2 %), siemię lniane (1%), suszony rumianek (0,5%), minerały, suszony rokitnik (0,3 %), suszona żurawina (0,2 %), fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 148 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе ягняти, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: білок оселедця, горошок, жир, обліпиха( 4%), м'якоть яблука, дріжджі
від 117 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
Модификації Brit Care Sensitive
Ціни на Brit Care Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sensitive 400 g | від 14 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Care Sensitive 2 kg | від 50 zł | 17 пропозицій | ||
Brit Care Sensitive 7 kg | від 124 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 144 zł
сухий корм, 6.6 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 139 zł
сухий корм, 6.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум