Корм для кішок Brit Care Superfruits Lamb 100 g
Brit Care Superfruits Lamb 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Superfruits Lamb 100 g
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT CARE SUPERFRUITS przysmak dla kota Jagnicina 100g BRITTRTSF97JohnDog.pl Поскаржитись | 7 zł |
BRIT CARE SUPERFRUITS Przysmak Kot JAGNIĘCINA 100g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBRIT CARE SUPERFRUITS Przysmak Kot Jagnięcina 100g
✓ WYSOKA SMAKOWITOŚĆ
✓ BEZ ZBÓŻ
✓ WZBOGACONA O SKŁADNIKI FUNKCJONALNE... щеBezzbożowa super żywność — przekąska dla kotów
Przysmak niezawierający zbóż, z superfruits, dla kotów z nietolerancją pokarmową. Owady, olej kokosowy, dzika róża.
Karma uzupełniająca dla kotów. Przeznaczona dla kotów z nietolerancją pokarmową.
- Bezzbożowe formuła
- Wzbogacone o składniki funkcjonalne
- Zdrowa i smaczna przekąska
- Doskonała smakowitość
.
Skład:
białko jagnięce (30%), groch żółty, tłuszcz z kurczaka (10%), białko grochu, hydrolizowane białko z kurczaka (7%), suszony kokos (4%), suszona pulpa jabłkowa, hydrolizowana wątroba z kurczaka (3%), drożdże piwne (2%), olej z łososia (2%), mąka grochowa, siemię lniane (1%), błona pergaminowa jaja (0,1%).
Skład analityczny:
białko surowe 34%, tłuszcz surowy 17%, popiół surowy 8%, włókno surowe 3,5%, wilgotność 10%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, sód 0,2%, magnez 0,1%, kwasy tłuszczowe omega-3 0,45%, kwasy tłuszczowe omega-6 2,10%. Zawiera przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 7 zł |
Brit Care Kot 100g Snack JagnięcinaBrit Care Kot 100g Snack Jagnięcina
Bri Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 10 zł |
BRIT Care Cat Snack Superfruits lamb dla dorosłych kotów 100 gBezzbożowe przysmaki dla dorosłych kotów.Z jagnięciną i kurczakiem, z dodatkiem kokosa i jabłek. Całość tworzy smaczne połącz... щеenie, a przy tym idealnie chrupiące.Olej z łososia dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają pracę układu nerwowego, odpornościowego i poprawiają stan sierści kota.
Skład: Białko jagnięce (30%), groch żółty, tłuszcz z kurczaka (10%), białko grochu, hydrolizowane białko z kurczaka (7%), suszony kokos (4%), suszona pulpa jabłkowa, hydrolizowana wątroba z kurczaka (3%), drożdże piwne (2%), olej z łososia (2%), mąka grochowa, siemię lniane (1%), błona pergaminowa jaja (0,1%)
Analiza: Białko surowe 34%, tłuszcz surowy 17%, popiół surowy 8%, włókno surowe 3,5%,wilgotność 10%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, sód 0,2%, magnez 0,1%, kwasy tłuszczowe omega-3 0,45%, kwasy tłuszczowe omega-6 2,10%
Zawiera przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
BRIT CARE Cat Snack Superfruits Lamb100gNajważniejsze zalety: Bezzbożowe formuły Wzbogacone o składniki funkcjonalne Zdrowa i smaczna przekąska Doskonała smakowitość... щеSKŁAD: białko jagnięce (30%), g... EmpikПоскаржитись | 8 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок індички, крохмаль, кокосове масло
від 26 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, горох, комахи, масло, сушені яблука, насіння льону, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, для нирок, в составе: філе з м'ясом 85%, бульйон, обліпиха, настурція, мінерали, крохмаль, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: сушена яловича печінка
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.03 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: скумбрія
від 7 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.03 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, в составе: тунець, рибний соус
від 7 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, свинина, курка, риба
від 6 zł
ласощі, палички, 0.03 кг, 6 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: лосось
від 7 zł
ласощі, палички, 0.03 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина, свинина, птиця, баранина, дріжджі
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: м'ясо, субпродукти, молоко, овочі, екстракти рослинних білків
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: куряча грудка, котяча м'ята, м'ясо 75 %
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, в составе: зернові, продукти рослинного походження, олії, жири, м'ясо
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: екстракти рослинного білка, злаки, м'ясо, субпродукти (4% яловичини)
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: зернові, олії, жири, субпродукти, м'ясо, мінерали