Корм для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Dog Hypoallergenic ADULT Medium Lamb 3kg B72215 | 76 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed, jagnięcina i ryż - 2 x 3Jeśli Twój pies jest wrażliwy na zwykłe rodzaje karm, pomocne może być przejście na hipoalergiczną karmę dla psów. Brit Care... щеDog Hypoallergenic Adult Medium Breed jagnięcina i ryż to kompletna, hipoalergiczna sucha karma opracowana specjalnie dla psów średnich ras, która jest dobrze tolerowana. Została przygotowana z jagnięciny, która jest jedynym źródłem białka zwierzęcego. Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed jagnięcina i ryż zawiera tylko wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 98 zł |
Brit Karma Crae Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg | 79 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Adult karma dla psów jagnięcina 3kg DARMOWA DOSTABRIT Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb Hipoalergiczna karma dla psów 3kg
Hipoalergiczna receptura z jagn... щеięciną i ryżem dla dorosłych psów średnich ras (10 – 25 kg).
- KSZTAŁTOWANIE ODPORNOŚCI
- ZDROWA SKÓRA I MOCNA SIERŚĆ
- OPTYMALNA MASA MIĘŚNIOWA
- WSPARCIE WAŻNYCH PROCESÓW FIZJOLOGICZNYCH
Pełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich (ważących 10 - 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.
Składniki zawarte w karmie dbają także o odpowiednią masę mięśniową dzięki zapewnieniu optymalnego profilu aminokwasowego oraz zdrową skórę i mocną sierść psa.
Hipoalergiczna receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.
Formuła jest polecana w szczególności psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, z tendencjami do rozwoju alergii pokarmowych i o specjalnych wymaganiach żywieniowych.
Wzbogacenie probiotykami dba o modulację prawidłowej flory bakteryjnej jelit, bezpośrednio wpływającą na odporność organizmu.
Dodatek ostropestu plamistego wspomaga funkcjonowanie wątroby, metabolizm i oczyszczanie organizmu z toksyn.
SKŁAD: dehydra zoo24.plПоскаржитись | 69 zł |
Brit Care Pies 3kg Adult Medium Lamb HypoBrit Care Pies 3kg Adult Medium Lamb Hypo
BRIT CARE 3kg MEDIUM LAMB HYPOALLERGENIC
Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 92 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок тунця, крохмаль, масло, лляне насіння
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, при стресових ситуаціях, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Імунітет
Пробіотики та антиоксиданти зміцнюють імунну систему та підтримують здоров'я травної системи.
Шкіра та вовна
Покращена бар'єрна функція шкіри та підтримка здорового волосся.
М'язи
Оптимальний амінокислотний склад для нарощування та відновлення м'язової тканини.
Шкіра та вовна
М'язи
Модификації Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Ціни на Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 кг | від 24 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 кг | від 52 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 12 кг | від 162 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 59 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 17%, білок птиці, кукурудза 16%, рис 14%, кукурудзяна крупа, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис, тваринний жир, рисовий білок, печінка ягняти, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис, рисовий білок, тваринний жир, печінка ягняти, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо кролика 30%, рис, жир, рисовий білок, буряковий жом, клас: суперпреміум