Karm dla psów Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Dog Hypoallergenic ADULT Medium Lamb 3kg B72215 | 76 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed, jagnięcina i ryż - 2 x 3Jeśli Twój pies jest wrażliwy na zwykłe rodzaje karm, pomocne może być przejście na hipoalergiczną karmę dla psów. Brit Care... więcejDog Hypoallergenic Adult Medium Breed jagnięcina i ryż to kompletna, hipoalergiczna sucha karma opracowana specjalnie dla psów średnich ras, która jest dobrze tolerowana. Została przygotowana z jagnięciny, która jest jedynym źródłem białka zwierzęcego. Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed jagnięcina i ryż zawiera tylko wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 98 zł |
Brit Karma Crae Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg | 79 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Adult karma dla psów jagnięcina 3kg DARMOWA DOSTABRIT Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb Hipoalergiczna karma dla psów 3kg
Hipoalergiczna receptura z jagn... więcejięciną i ryżem dla dorosłych psów średnich ras (10 – 25 kg).
- KSZTAŁTOWANIE ODPORNOŚCI
- ZDROWA SKÓRA I MOCNA SIERŚĆ
- OPTYMALNA MASA MIĘŚNIOWA
- WSPARCIE WAŻNYCH PROCESÓW FIZJOLOGICZNYCH
Pełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich (ważących 10 - 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.
Składniki zawarte w karmie dbają także o odpowiednią masę mięśniową dzięki zapewnieniu optymalnego profilu aminokwasowego oraz zdrową skórę i mocną sierść psa.
Hipoalergiczna receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.
Formuła jest polecana w szczególności psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, z tendencjami do rozwoju alergii pokarmowych i o specjalnych wymaganiach żywieniowych.
Wzbogacenie probiotykami dba o modulację prawidłowej flory bakteryjnej jelit, bezpośrednio wpływającą na odporność organizmu.
Dodatek ostropestu plamistego wspomaga funkcjonowanie wątroby, metabolizm i oczyszczanie organizmu z toksyn.
SKŁAD: dehydra zoo24.plZłóż skargę | 69 zł |
Brit Care Pies 3kg Adult Medium Lamb HypoBrit Care Pies 3kg Adult Medium Lamb Hypo
BRIT CARE 3kg MEDIUM LAMB HYPOALLERGENIC
Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 92 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 119 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 132 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 35 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, indyk, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko królicze, skrobia, olej, siemię lniane
od 102 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: hipoalergiczna, v sostave: kaczka, kurczak, super premium
od 159 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, królik, bulion, rokitnik, piękno, minerały, super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina (35%), kurczak, oliwki (4%), ziemniaki, marchew, super premium
Odporność
Probiotyki i przeciwutleniacze wzmacniają układ odpornościowy i wspierają zdrowy układ trawienny.
Skóra i wełna
Poprawiona funkcja bariery skórnej i wsparcie dla zdrowych włosów.
mięśnie
Optymalny skład aminokwasowy do budowy i naprawy tkanki mięśniowej.
Skóra i wełna
mięśnie
Modyfikacje Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Ceny na Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg | od 24 zł | 4 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg | od 52 zł | 9 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 12 kg | od 162 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 59 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 17%, białko drobiowe, kukurydza 16%, ryż 14%, kasza kukurydziana, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: ryż 58%, łosoś, tuńczyk, olej, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, tłuszcz zwierzęcy, białko ryżowe, wątroba jagnięca, klasa: super premium
od 67 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, białko ryżowe, tłuszcz zwierzęcy, wątroba jagnięca, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso królicze 30%, ryż, tłuszcz, białko ryżowe, pulpa buraczana, klasa: super premium